<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی بازو


جراحی زیبایی بازو عمل جراحی برای از بین بردن چربی های اضافی از بازو و فرم دادن عضله ها و همینطور پوست میباشد و برای اصلاح کردن حالات پیری و یا کم کردن وزن در بازوها انجام میشود. به جراحی زیبایی پوست، براکیوپلاستی میگویند. جراحی زیبایی بازو هم میتواند با انجام عمل لیپوساکشن برای از بین بردن چربی های اضافی بازو قبل از کشیده شدن پوست آن انجام دهند. در نتیجه ی این عمل شما دارای بازوهایی خوش فرم و لاغر همینطور محکم هستید.


از مزایای جراحی زیبایی بازو


لیفت کردن بازو نیز میتواند دارای ویژگی های حوبی باشد و انتظارات بیشتری از شما را برآورده کند. در حقیقت علاوه بر اینکه دارای بازوهای خوش فرمو تراشیده میشوید؛ همینطور مزایای دیگری را هم برای شما دارد :
1-شما میتوانید بدون احساس خجالت لباس های آستین کوتاخ و یا بدون آستین بپوشید.
2-از افتادگی و افزایش پیر شدن پوست اضافی بازو جلوگیری میکند.
3-اگر میخواهید بازوی خود را لاغر کنید و وزن خود را کم کنید میتواند از جراحی زیبایی بازو استفاده کنید.
4- این امکان را به شما میدهد که اگر میخواهید بتوانید پیراهن ها و دیگر لباس هایی که آستین تنگی دارند را استفاده کنید.
5-با استفاده از این عمل جراحی میتوانید دیگر عمل جراحی ها را برای فرم دادن به بدن خود استفاده کنید مثل : جراحی کشاله ران به طور همزمان تا دارای اندامی و ظاهری زیباتر باشید.


جراحی زیبایی بازو برای چه کسانی مناسب میباشد ؟


این جراحی زیبایی برای خانم ها و آقایانی مناسب میباشد که دارای پوست اضافی بازو هستند که دچار افتادگی شده و ظاهر مناسبی ندارد. در بسیاری از موارد این وضعیت در کم کردن مقدار بسیاری از وزن بدن بوجود میاید که به این وضعین اصطلاحا بال خفاشی میگویند، ولی در اکثر موارد در افراد این وضعیت دیده شد که افتادگی پوست بازوها تنها برای پیری و از بین رفتن انعطاف پذیری پوست بوجود میاید. جراحی زیبایی لیپوساکشن قادر است به تنهایی مشکل چربی های انباشته شده در زیر پوست را برطرف کند، ولی تاثیری که در درمان افتادگی پوست بازوها نخواهد داشت.جراحی زیبایی بازو با ایجاد کردن بریدگی ها میان زیر بغل تا آرنج و حذف کردن پوست و چربی های اضافه انباشته شده در این منطقه انجام میشود. جای زخم که برای ایجاد کردن بریدگی ها در این ناحیه باقی ماده را شاید نتوان به سادگی پنهان کرد. در اغلب بیماران  که شاید مقدار بسیاری از وزن خود را کاهش داده اند شاید لازم باشد که ایجاد کردن این بریدگی ها از زیربغل تا پهلوها باشد.

جراحی زیبایی پلکاز لحاظ زیباشناسی، چشم ها یکی از مهم ترین اجزا صورت هستند. چشم ها سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی را نشان میدهند. ولی نکته منفی که ایجاست این است که چشم ها و پلک ها خیلی زودتز از اجزای دیگر بدن، پیری را نشان میدهند. به همیت دلیل افراد بیشتری با استفاده کردن از جراحی زیبایی پلک چشم اعتماد به نفس خود را افزایش میدهند و از بیشتر احساس خوبی میکنند. به عمل جراحی زیبایی پلک ها بلفاروپلاستی میگویند، برای برداشتن پف پلک ها و اصلاح کردن افتادگی پلک ها و برداشتن پوست های اضافی آن میباشد.
یکی از روش های برداشتن پلک مزاحم انجام بلفاروپلاستی برای جراحی زیبایی پلک :در صورتی که چین و چروک پلک بسیار باشد، پوست اضافه روی مژه ها می افتد و میدان دید محیطی بیمار را محدود میکند. قسمت بالایی و بیرونی میدان دید بیشتر از دیگر قسمت ها تحت تاثیر این موضوع قرار میگیرند. اینن محدودیت دید شاید زمان مطالعه و رانندگی مزاحمت ایجاد میکند. به همین دلیل انجام جراحی زیبایی پلک در اینگونه افراد هم وضعیت چشم ها و پلک ها را زیبا مکیند و محدودیت میدان دید او را رفع میکند. با عمل بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک امکان این که پلک این افراد را نیز اصلاح و چین طبیعی پلک را برای آنها ایجاد کرد.روش های بیهوشی جراحی زیبایی پلک
جراحی زیبایی پلک را میتوان با 33 روش بی حسی موضعی، نیمه بیهوشی و  بیهوشی کامل انجام داد. بی حسی موضعی مثل وضعیتی میباشد که در دندانپزشکی استفاده می شود. در استفاده کردن از این روش ماده بی حس کننده لیدوکایین تنها در ناحیه عمل که در اینجا اطراف پلک  میباشد، تزریق می شود. به همین دلیل است که با انجام اینکار، پلک بی حس می شود و فرد در زمان جراحی زیبایی پلک دردی را متوجه نخواهد بود، اما داروی تزریقی در جراحی زیبایی فقط درد را از بین میبرد، اما اضطراب بیمار کم نمیشود

روش نیمه بیهوشی در جراحی زیبایی پلک ، هم اطراف پلک بوسیله جراح بی حس  می شود، متخصص بیهوشی هم از طریق رگ، داروهای ضددرد و ضد اضطراب را به بیمار تزریق می کند. این داروها بیمار را به خواب عمیق وارد میکند.
در روش بیهوشی کامل ، بیمار کاملا بیهوش میباشد.

پلک های بالایی و تحتانی به صورت مجزا یا همزمان میتوان مورد عمل جراحی زیبایی قرار داد.

جراحی زیبایی سینه


نوعی از سرطان میباشد که از بافت سینه شروع میشود.علاعم سرطان سینه به صورت یک توده در سینه، تغییر در شکل سینه، گودی پوسته، ترشح شدن مایع از نوک سینه، پوسته شدن قسمتی از سینه باشد. کسانی که بیماری در اندام های دیگر آن ها توسعه یافته باشد میتواند از علائم آن درد استخوان، غدد لنفاوی متورم، تنگی نفس؛ و یا یرقان باشد.


عوامل خطر مبتلا به سرطان سینه


عواملی که موجب سرطان سینه میشوند؛ مرض چاقی، نداشتن تمرین های فیزیکی، استفاده از نوشیدنی های الکلی، درمان جایگزینی هورمون در مدت یائسگی،پرتوهای یونی، اولین قاعدگی در سنین کم و دیر بچه دار شدن با بچه دار نشدن. مورد دیگر آن که حدود 5 تا 100 درصد که به سرطان سینه مبتلا میشوند دارای این ژن ها هستند که از والدین او به ارث رسیده بخصوص BRCA1 و BRAC2 که اکثرا سرطان سینه در سلول های دیواره مجاری شیر و لوبول ها که شیر مجاری را تامین میکنند هستند، ایجاد میشود.
کارسنوم پستان به سرطان هایی میگویند که مجاری شیر شروع میشود در صورتی که سرطان های ایجاد شده از لوبول ها با اسم سرطان لوبولار شناخته شده است.


  تشخیص سرطان سینه


تشخیص سرطان سینه با یک نمونه برداری از توده  مربوطه انجام میشود. بعد از تشخیص دادن سرطان سینه ، آزمایش‌های بیشتری گرفته میشود تا تعیین شود که آیا سرطان به عضو ‌های دیگر بدن هم سرایت کرده است یا نه و چه درمان‌هایی به این بیماری ممکن است واکنش نشان دهند.


پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان سینه


برای جلوگیری از این بیماری در کسانی که احتمال بالایی دارد که به این به بیماری مبتلا شوند این است که از دارو های تاموکسیف و یا رالوکسیفن استفاده کنند. اما برداشتن هر دو سینه با استفاده از روش جراحی زیبایی سینه برای یعضی از بانوان پر خطر میباشد. ولی برای کسانی که به سرطان سینه مبتلا هشتن نیز درمان هایی تعریف شده مثل جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی و درمان هدفمند و غیره ....


انواع جراحی ها برای سرطان سینه :


عمل جراحی زیبایی سینه حفظ پستان یا ماستکتومی. در مواردی که سرطان تمام بدن او فرد را درگیر گرده و درمان ها فقط برایبهتر شدن کیفیت زندگی و راحت تر بودن بیمار انجام میشود. پزشکان متخصص بر این باورند که بیشتر شدن سن بارداری و شیر ندادن موارد مهمی میباشد که موجب بروز سرطان سینه میشود. به همین دلیل بارداری و شیر دهید ممکن است درصد ابتلا شدن به سرطان سینه را کمتر کند.

جراحی زیبایی شکم


عمل ‏liposuction‏ که معادل لیپوساکشن میباشد یک عمل جراحی برای از بین بردن توده های چربی در ‏افرادی که چاق هستند میباشد‎ . عمل جراحی لیپوساکشن که مشمول خارج کردن چریبی ها با ‏استفاده کردن از کانولای که متصل به پمپ تخلیه هستند دارای عوارض بسیاری میباشد. ممکن است ‏موجب تناسب اندام شما شمود اما عوارض ساکشن شکم بسیار خطرناک میباشد.‏
از مهم ترین عوارض ساکشن شکم آن است که راه مناسبی برای درمان چاقی نمیباشد. در ‏واقع عمل جراحی زیبایی شکم   تنها برای کسانی مناسب است که نسبتا وزن متعادلی ‏داشته اما بدن آن ها شکل مناسبی ندارد. اما بهتر است به علت عوارض ساکشن شکم از ‏روش دیگری یرای خوش فرم کردن اندام خود استفاده کنید.‏


عوارض ساکشن شکم  بعد از برداشتن چربی ها :


اگر برداشتن چربی ها به صورت لیپوساکشن اتفاق بیفتد عوارض و خطراتی دارد و تنها میبایست برای افرادی که به دلیل  چاقی درحال خفگی هستند صورت گیرد. این موضوع را فراموش نکنید که بعد از انجام هر عمل جراحی حداقل میبایست هفت کیلوگرم چربی از بدن فردخارج شود. در عمل لیپوساکشن راه های مختلفی از جمله امواج صوتی صورت میگیرد.


ما برای شما عوارض ساکشن شکم را در این مقاله نام بردیم :


1-    ورم ایجاد شده از حفره در بدن که ماندگار میباشد
2-    سوختگی به علت حرارت بالا برای ذوب شدن چربی ها که به بدن فرد داده میشود.
3-    زخم های طولانی مدت که برای عمل جراحی زیبایی شکم ایجاد شده.
4-    صدمه های مکانیکی به قسمت هایی که عمل شده مثل ران شکم باست سینه.
5-    صدمه زدن به عروق لنفاتیک
6-    ایجاد شدن یک فرو رفتگی در بافتی که چربی های آن برداشته شده
اگر فردی که این عمل را انجام داده است، رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد چربی ها برمیگردد و دوباره توده های چربی ایجاد میشوند. این موارد از عوارض جراحی زیبایی شکم میباشد.


عوارض ساکشن شکم برای افرادی که بیماری دارند :


1-    در افراد چاق، دردهای استخوانی و دردهای ستون فقرات ایجاد میشود
2-    افرادی که دیابت دارند نباید این عمل جراحی را انجام دهند
3-    همینطور فردی که فشار خون بالا دارند هم نباید این عمل را انجام دهند.
4-    مورد مهم آن سن فرد میباشد که برای بالای 40 سال اصلا توصیه نمیشود. چرا که پوست آن ها انعطاف پذیر نمیباشد.
 

جراحی زیبایی شکم


جراحی زیبایی شکم علاوه بر زیبایی که ایجاد میکند، عوارضی هم دارد که فردی که میخواهد این عمل را انجام دهد باید قبل از جراحی زیبایی شکم از آن ها آگاه باشد زیرا که متخصصان عقیده دارند عوارض مخرب آن در بعضی موارد جبران ناپذیر میباشد. نخستین جراحی زیبایی شکم که انجام شد، در اواخر فرن نوزدهم بوده و این عمل با جراحی فتق ناف انحام شد و از پوست و چربی قسمت پایینی شکم به صورت قاچ هندوانه درآورند و سپس پوست هر دو طرف را به یکدیگر دوختند.


 
جراحی زیبایی شکم به صورت لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی


در اینگونه جراحی زیبایی شکم ، پوست و چربی های اضافه شکم را برمیدارند و دیواره شکم هم دوخته میشود و در آخر افتادگی و برمادگی شکم رفع  میشود. در این عمل برش جراحی به صورت برش عمل سزارین میباشد و بستگی به بزرگی عمل جراحی، یک ناف حدید ایجاد میشود و با اکر که شلی پوست بسیار نباشد از همان ناف قبلی استفاده میکنند.


مواردی که باید قبل از جراحی زیبایی شکم بدانید :افرادی که سیگار میکشند میبایست یک ماه قبل از انجام جراحی زیبایی شکم سیگار را ترک کنند. و اگر که افرادی میخواهند حامله شوند باید این جراحی زیبایی شکم را بعد از حاملگی انجام دهند در اینگونه عمل های جراحی زیبایی اکثرا ساکشن پهلوها به صورت همزمان صورت میگیرد. پس بهتر است که افراد تا 3هفته قبل از عمل سیگار نکشند. در جراحی زیبایی شکم باید پوست اضافه و چربی های اضافی شکم برداشته شود و ناف هم دوباره گذاشته میشود و با یک برش روی خط سزارین که از قبل بوده پوست و جلد زیر بریده میشود.انواع جراحی زیبایی شکم:زیبایی شکم ابدومینوپلاستی ، لیپوساکشن و یا ترکیب این دو استفاده می شود.

از عوارض جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی :
و اما از مهم ترین عوارضی که بعد از عمل جراحی زیبایی شکم ممکن است رخ ده؛ تنگ بودن محل حدید ناف است. که بعد از مدتی براساس انقباض و زخم، تنگ میشود. که یکی از بهترین درمان برای آن گذاشتن گاز چرب در ناف میباشد. از دیگر عوارض آن که وخیم تر است سیاه شدن پوست شکم میباشد که که نزدیک به محل برش است. باید پوست نکروزه برداشت شود و پانسمان خیس روی آن گذاشته تا به مرور زمان گرافت پوستی انجام شود. سیگار کشیدن و کشیدن بیش از حد بوسیله جراح موجب میشود شکم تقارن نداشته ومحل برش شکم بالا و ناف نامناسب باشد.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن