<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی شکم


اگر در ناحیه شکم پوست شل و افتاده ای دارید و با رژیم غذایی و ورزش های مکرر و پی در پی به نتیجه مطلوب نرسیده اید باید جراحی زیبایی شکم را امتحان کنید .به عمل جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی یا تامی تاک گفته می شود .
با جراحی زیبایی شکم شکمی صاف و مسطح به دست می آورید و در چربی و پوست اضافه شکم برداشته خواهد شد و در نهایت شکم صاف و سفتی درعضلات دیواره شکم بوجود خواهد آمد.
قبل از جراحی زیبایی شکم همه جوانب را بسنجید و اقدام به جراحی زیبایی شکم کنید .

 

کاندیدای جراحی زیبایی شکم


جراحی زیبایی شکم برای مردان و زنان سالم مناسب می باشد .برای خانم هایی که بارداری های متعدد و زیاد داشته اند و در اثر آن زیبایی و خوش فرمی شکم خود را از دست داده اند جراحی زیبایی شکم گزینه خوبی می باشد که با این کار عضلات شکم سفت شده .
خانم ها و آقایانی که برای مدت طولانی چاق بوده اند و شکم آن ها چربی و پوست اضافه دارد جراحی زیبایی شکم برای آنان نیز گزینه مناسبی می باشد .

 

افرادی که نباید جراحی زیبایی شکم انجام دهند !


خانم هایی که قصد بارداری دارند بعد از متولد شدن فرزند خود جراحی زیبایی شکم را انجام دهند .

 

آیا با جراحی زیبایی شکم وزن زیادی را از دست خواهید داد؟


جراحی زیبایی شکم برای افرادی مناسب می باشد که همه راه های درمان را برای کوچک کردن شکم خود امتحان کرده اند و به نتیجه دلخواه نرسیده اند . جراحی زیبایی شکم جهت کاهش وزن نمی باشد و می توان گفت تنها سه یا چهار کیلو با جراحی زیبایی شکم از وزن بیمار کم خواهد شد .

 

مینی ابدومینوپلاستی در جراحی زیبایی شکم


افرادی که زیر ناف آن ها چربی وجود دارد اغلب ابدومینوپلاستی جزئی روی آن ها صورت می گیرد . در این عمل زیبایی پزشک جراح ناف بیمار را حرکت نمی دهد و با توجه به بدن بیمار جراحی زیبایی شکم حدود دو ساعت به طول خواهد انجامید .

 

عوارض احتمالی جراحی زیبایی شکم


در روزهای اول جراحی زیبایی شکم ممکن است درد و تورم وجود داشته باشد و با تجویز مسکن درد بیمار کاهش پیدا خواهد کرد . اما به مدت چند هفته بعد از جراحی زیبایی شکم بیمار احساس سوزش خواهد داشت .
کبودی و احساس خستگی و بی حسی از عوارض دیگر جراحی زیبایی شکم می باشد .
همانند سایر جراحی های زیبایی جراحی زیبایی شکم نیز ممکن است خطراتی مانند خونریزی , عفونت و لخته شدن خون را نیز داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود جراحی زیبایی شکم را به یک پزشک با تجربه بسپارید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن