<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


پروتز سینه که سالیان سال طرفداران بسیاری را به خود جلبی کرده است جهت بهبود شکل و اندازه سینه مورد استفاده قرار می گیرد و روشی مناسب و ایده آل جهت بزرگ کردن سینه به شمار می رود .


سینه هایی بزرگ و برجسته آرزوی هر بانو می باشد که نشان دهنده بارز زنانگی هر خانم می باشد . خانم های پس از شیردهی سینه ها تحلیل رفته و بدشکل می شود که با هدف زیبا کردن سینه به پزشک مراجعه می کند . جراحی زیبایی سینه


مشاوره جراحی زیبایی سینه


مشاوره جهت جراحی زیبایی سینه در رسیدن به نتیجه دلخواه یکی از نکات اساسی و کلیدی قبل از جراحی زیبایی سینه می باشد . در مشاوره پزشکی سابقه فرد در بیماری مورد بررسی کامل قرار می گیرد که آیا این جراحی برای فرد مناسب خواهد بود یا خیر .. جلسه مشاوره جراحی فرصت مناسبی برای بیمار می باشد تا مطمئن شود جراحی زیبایی سینه مناسب خواهد بود یا خیر .

 

افراد منتخب جراحی زیبایی سینه


خانم های غیر سیگاری و خانم هایی که دارای مشکل در ناحیه سینه می باشند و دارای پوست ارتجاعی می باشند و انتظار واقع بینانه از جراحی زیبایی سینه هستند بهترین منتخبان برای جراحی زیبایی سینه می باشند و باید دستورات قبل و بعد از جراحی زیبایی سینه را رعایت کنند تا روند بهبودی را به طور کامل طی کنند .


بهبود بعد از جراحی زیبایی سینه


یک تا دو هفته دوران بهبود جراحی زیبایی سینه به طول خواهد انجامید .
بخیه ها پس از جراحی قابل جذب خواهد بود  . هفته های اول بعد از جراحی از ورزش کردن خودداری کنید و یک هفته بعد از جراحی زیبایی سینه به کارهای عادی خود بپردازید .

پروتزها انواع مختلفی دارند که قبل از جراحی زیبایی سینه نوع آن توسط پزشک مشخص خواهد . رعایت نکات می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن