<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


یکی از معضلاتی ک بسیاری از خانم ها با آن دست و پنجه نرم می کنند افتادگی سینه بعد از زایمان می باشد . افرادی که کاهش وزن شدید دارند نیز دارای افتادگی سینه هستند . این اتفاق در سنین بالاتر بیشتر رخ می دهد .

در این حالت سینه حالت الاستینه خود را از دست خواهد داد . در این صورت جراحی زیبایی سینه که لیفت و پروتز به صورت همزمان برای بیمار انجام ی شود . جراحی زیبایی سینه

 

ماستوپکسی جراحی زیبایی سینه


در روش ماستوپکسی که لیفت و پروتز سینه به طور همزمان صورت می گیرد . در این روش که پوست سینه را بالا می برند و از افتادگی سینه ها جلوگیری می کنند , سینه بیمار زیباتر و سفت تر می شود . در این روش سینه شکل داده می شود .با تغییر در ساختار کلی سینه سینه به سمت بالا لیفت داده می شود و لیفت همراه با پروتز سینه صورت می گیرد .

 

کار پروتز سینه


پروتز سینه سبب خواهد شد که سینه به اندازه دلخواه بزرگ شود و شکل و فرم بهتری بگیرد .اگر سینه فرد متقارن نباشد می توان برای ایجاد تقارن از پروتز سینه استفاده کرد . پروتز سینه در جراحی زیبایی سینه در زیر بافت نرم سینه قرار خواهد گرفت .

 

چه افرادی باید پروتز سینه انجام دهند ؟


1-افرادی که می خواهند سینه بزرگتری داشته باشند .
2-افرادی که سینه آن ها متناسب نیست.
3-افرادی که به دلیل شیردهی و پیری شکل و زیبایی سینه خود را از دست داده اند .
  4-افرادی که به دلیل کاهش وزن سینه کوچک و بدفرمی دارند .

افرادی که ذکر شد کاندیدای جراحی زیبایی سینه می باشند .
بیمار می تواند به طور همزمان لیفت و پروتز را انجام دهد و جای نگرانی برای افتادگی سینه ها وجو ندارد و طی یک جراحی زیبایی سینه می توانند سینه هایی خوش فرم داشته باشند .بالا کشین و خوش فرمی سینه در خانم ها می تواند تاثیر زیادی در اعتماد به نفس داشته باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن