<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


سینه های بزرگ خانم ها همیشه دلیل زیبایی زنان نمی باشد و در بیشتر مواقع سینه هایی بزرگ و آویزان باعث بروز مشکلات بسیاری در خانم ها می شود که باعث ناراحتی و شاکی بودن آن ها شده است .

جراحی زیبایی سینه
یکی از بهترین روش های جراحی زیبایی سینه جراحی کوچک کردن سینه به رذوش ماموپلاستی می باشد که برای رفع بزرگی سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

ماموپلاستی روش درمان بزرگی سینه در جراحی زیبایی سینه


با روش ماموپلاستی حجم زیادی از سینه ها برداشته خواهد شد و لیفت سینه همزمان صورت می گیرد .
سینه بزرگ در خانم ها علاوه بر ایجاد ظاهری زشت باعث بروز مشکلاتی در گردن و پشت و نیز عرق سوز شدن بوجود می آورد و نیز عفونت چین زیر سینه در فصل گرما و تابستان و کم شدن اعتماد به نفس خواهد شد که درمان آن ماموپلاستی و جراحی زیبایی سینه می باشد .
کوچک سازی سینه تمام این مشکلات را رفع خواهد کرد و باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبایی در خانم ها می شود .


نتایج بعد از ماموپلاستی جراحی زیبایی سینه


بعد از جراحی کوچک کردن سینه ها سینه ها به شکلی خوش فرم و زیبا و گرد تبدیل خواهد شد و نوک سینه در مرکز سینه قرار خواهد گرفت و جای برش و بخیه در جراحی زیبایی سینه نخواهد ماند.

 

دلایل انجام ماموپلاستی


1-کاهش اندازه و وزن سینه
2-بالا بردن و فرم دهی به سینه ها
3-ایجاد شکل گرد به سینه ها
4-بالا کشیدن مجموع سینه و نوک سینه
5-کاهش هاله دور سینه

جراحی زیبایی سینه ماموپلاستی برای خانم های باردار و افرادی که سایز سینه مناسبی دارند توصیه نمی شود .پس بهتر است قبل از جراحی زیبایی سینه با پزشک خود مشورت کنید.
دوران نقاهت بعد از ماموپلاستی 48 ساعت بعد از عمل می باشد و بعد از گذشت سه الی چهار روز می تواند به فعالیت های عادی روزمره ادامه دهد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن