<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.comقبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه به طور طبیعی تمام خطرات و عواقب آن باید به طور کامل توسط بیمار سنجیده شود و به نکاتی که پزشک جراح توصیه می کند توجه کامل داشت .

جراحی زیبایی سینه

 

خطر ریسک جراحی زیبایی سینه


افرادی که سیگاری می باشند قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه حتما و به طور قطع سیگار را ترک کنند . سیگار رگ های خونی را تنگ می کند و باعث می شود جریان خون کاهش پیدا کند و باعث می شود روند جوش خوردن زخم ها کند شود .
یکی دیگر از موارد قبل از جراحی زیبایی سینه این است که قبل از عمل از خوردن آسپرین خودداری کنید که باعث افزایش خونریزی خواهد شد . بنابرالین مصرف این دارو ممنوع می باشد .
همه اطلاعات لازم و کافی قبل از جراحی زیبایی سینه توسط پزشک به بیمار داده خواهد شد .

 

نکته لازم قبل از جراحی زیبایی سینه


یک پیشنهاد مفید قبل از جراحی زیبایی سینه این است که اگر وزن بالای قابل توجهی دارید بهتر است ابتدا وزن خود را کاهش دهید . سینه کوچک می تواند انگیزه ای باشد تا وزن خود را کم کنید .
ممکن است قبل از جراحی زیبایی سینه نیاز به ماموگرافی داشته باشید که با مشاوره پزشکی می توانید ماموگرافی انجام دهید .

 

نشانه گذاری روی سینه قبل از جراحی زیبایی سینه


پزشک جراح قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه ابتدا روی سینه علامت گذاری می کند تا اندازه و محل دقیق سینه جدید مشخص شود و در ادامه محل قرلر گیری نوک سینه مشخص خواهد شد . در جراحی زیبایی کوچک کردن سینه بافت اضافی و چربی اضافه برداشته خواهد شد و به سینه کوچک و زیبا و متناسب با اندام فرد ایجاد می شود .

بعد از جراحی کوچک کردن سینه جهت تخلیه خون در صورت نیاز لوله تخلیه معمولا زیر پوست گذاشته خواهد شدتا هر نوع مایع و خونابه تخلیه شود و در انتها سوتین برای نگه داشتن پانسمان روی سینه باید بیمار داشته باشد .
با کسب اطلاعات بیشتر قبل از جراحی زیبایی سینه می توانید عوارض جراحی را به حداقل برسانید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن