<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


یکس از رایج ترین جراحی های زیبایی در بین بانوان خصوصا در ایران جراحی زیبایی سینه و شکم می باشد که این جراحی طبق خواسته بیمار و به روش های مختلف انجام می پذیرد . با جراحی زیبایی شکم بیمار به اندام ایده آل خود دست پیدا می کند .

جراحی زیبایی سینه

 

روش های مختلف جراحی زیبایی سینه و شکم

 

جراحی زیبایی کوچک کردن سینه
جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه
بازسازی سینه
کوچک کردن شکم

لیپوساکشن که روش کوچک کردن سینه می باشد که در این روش سینه های بزرگ و بد فرم به سینه هایی کوچک و زیبا تبدیل خواهد شد و چربی های سینه ساکشن می شوند . در روش کوچک کردن سینه افتادگی سینه اصلاح نمی شود و این روش برای خانم هایی مناسب می باشد که چربی زیادی در سینه آن ها وجود دارند . در روش کوچک کردن سینه مشخص نیست که چه ان اندازه از سینه را ی توان کوچک کرد .
روش دیگر برای کوچک کردن سینه برداشتن بافت سینه می باشد که در این روش از برش های مختلفی استفاده می شود و اگر اندازه سینه خیلی بزرگ باشد برش وسیع تر خواهد بود .
با جراحی زیبایی کوچک کردن سینه سینه هایی کوچک و سفت و زیبا خواهید داشت و برای گرفتن نتیجه نهایی باید تا یکسال صبر کنید .

روش دیگر جراحی بزرگ کردن سینه می باشد که گذاشتن پروتز سینه یکی از شایع ترین روش ها در جراحی زیبایی سینه می باشد . پروتزها برای افزایش اندازه سایز سینه مورد استفاده قرار می گیرد . پروتز سینه دارای سایزهای مختلف می بااشد و بسته با سایز سینه فرد در سینه جایگذاری می شود .
روش های دیگری به غیر از جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن سینه وجوددارد که راه مناسبی نمی باشد . یک روش جدید برای بزرگ کردن سینه وجو دارد که تزریق چربی می باشد که از قسمت های دیگر بدن چربی گرفتن می شود و به سینه تزریق می شود .
نتیجه جراحی بزرگ کردن سینه ایجاد سینه هایی بزرگ و خوش فرم و متناسب با اندام می باشد .
روش دیگر که بازسازی سینه می باشد . با جراحی زیبایی سینه , سینه به حالتی زیبا و خوش فرم تبدیل خواهد شد .

 

کوچک کردن شکم


بسیاری از بیماران خصوصا خانم ها از بزرگی شکم خود رنج می برند . شلی و افتادگی شکم و برجستگی بیش از حد آن را به جراحی زیبایی شکم وادار می کند .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن