<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

 


تا به امروز گزارشی مبنب بر اینکه افراد با جراحی زیبایی سینه و یا گذاشتن پروتز به سرطان سینه مبتلا شده اند وجود ندارد .تعداد کمی سرطان غدد لنفاوی در تعدادی خانم گزارش شده است که می توان گفت هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد .

جراحی زیبایی سینه خطر احتمال و ایجاد سرطان را افزایش نمی دهد فقط به این نکته باید توجه داشت که تشخیص آن را با مشکل مواجه می کند . افرادی که پروتز سینه و جراحی زیبایی سینه انجام داده اند کمتر می توان ماموگرافی انجام داد وباید از روش دیگری تشخیصی استفاده کرد .
روش های دیگر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد و افرادی که جراحی زیبایی سینه یا پروتز سینه انجام می دهند باید تحت نظر پزشک باشند و اگر توده ای در سینه حس کردند بلافاصله به پزشک مراجعه کنند . جراحی زیبایی سینه


توصیه به خانم هایی که جراحی زیبایی سینه انجام داده اند!


خانم هایی که جراحی زیبایی سینه انجام داده اند مثل هر خانم دیگری در معرض ابتلا به سرطان می باشند .بنابراین توصیه می شود معاینه های دوره ای انجام دهند و اگر مشکل خاصی در سینه خود ندارند برچسب بزرگ یا کوچک بون سینه را به خود نزنند .و در صورت مشکل جراحی زیبایی سینه انجام دهند .


روش دیگر برای بزرگ کردن سینه غیر از جراحی زیبایی سینه


متاسفانه روش دیگری غیر از جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن سینه وجود ندارد و استفاده از کرم های حجم دهنده و یا سوتین های لرزاننده که در بازار عرضه  می شوند هیچ تاثیرس در بزرگ کردن سینه نخواهند داشت . پس توصیه می شود برای بزرگ کردن دائم سینه و خوش فرم شدن جراحی زیبایی سینه انجام دهید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن