<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


بعد از جراحی زیبایی سینه پزشک جراح اطلاعات کافی و لازم را جهت ریکاوری و برگشتن به حالت اولیه و شروع فعالیت روزمره در اختیار بیمار قرار می دهد.

جراحی زیبایی سینه
یکسری نکات راجع به مراقبت های در مرد لوله مکنده اگر این لولهبرای بیمار کار کذاشته شود داده خواهد شد .
اگر برای جراحی زیبایی سینه از بیهوشی عمومی استفاده شده باشد بعد از جراحی با سرگیجه به هوش خواهید آمد و سینه ها پانسمان می باشد و مایعات اضافی درون سینه از طریق لوله خارج خواهد شد .
برای اینکه خون در بدن شما جریان داشته باشد ممکن است پزشکان مجبور باشند از ساق بند برای پای شما استفاده کنند .
بعد از جراحی زیبایی سینه طبیعتا درد در ناحیه سینه دارید که با داروهای مسکن می توان از این دردها پیشگیری کرد .
بعد از جراحی زیبایی سینه در کلینیک بیماربه مدت چند ساعت تحت نظر قرار خواهد گرفت و سپس مرخص خواهد شد و یک نفر نیاز است که در منزل از شما مراقبت کند .
بعد از جراحی زیبایی سینه تمام اطلاعات لازم راجع به مراقبت از زخم و پانسمان و تخلیه لوله به بیمار داده خواهد شد . اگر بعد از جراحی زیبایی سینه درد بسیار شدیدی داشتید حتما پزشک جراح خود را مطلع کنید .
بلافاصله بعد از جراحی زیبایی سینه , سینه های شما متورم خواهد بود و چند هفته یا حتی چند ماه ممکن است طول بکشد تا ورم کاملا بخوابد پس صبور باشید .
جراحی زیبایی سینه همانند سایر جراحی ها ممکن است خطرات و عوارضی داشته باشد که در ادامه آمده است:
ممکن است بعضی از افراد به هنگام جراحی زیبایی سینه به ماده بیهوشی واکنش منفی نشان دهند .و یا اینکه مایع یا خون در زیر پوست تجمع پیدا کند .عفونت و خونریزی می تواند از عوارض جراحی زیبایی سینه باشد . جای زخم و تاثیر بر حس لامسه از دیگر عوارض جراحی زیبایی سینه می باشد . بعضی از افراد ممکن است واکنش های آلرژیک نشان دهند و یا رضایت کافی از جراحی زیبایی سینه خود نداشته باشند .آخرین مورد از خطرات و عوارض جراحی زیبایی سینه می تواند تشکیل لخته خون در پاها و یا ریه ها باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن