<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


در ابتدا برای جراحی زیبایی سینه فرد بیهوش شده . قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه به بیمار دارویی تزریق خواهد شد که در هنگام عمل راحت باشد .برای جراحی زیبایی سینه می توان از بیهوشی عمومی استفاده کرد و یا داروهای خواب آور به بیمار تزریق کرد .


در مرحله بعدی از جراحی زیبایی سینه برش جراحی در قسمت هایی زده خواهد شد که خیلی مشخص نباشد و می توانید با جراح سینه راجع به محل برش صحبت کنید .برش های جراحی زیبایی سینه شامل برش زیر سینه , برش در زیر بغل , برش دور هاله سیه .برای انتخاب نوع برش در جراحی زیبایی سینه باید نوع پروتز مشخص شود و به انتخاب شما بستگس دارد که به چه اندازه سینه های خود را بزرگ کنید و به شکل سینه بستگی دارد . جراحی زیبایی سینه
در مرحله بعد در جراحی زیبایی سینه انتخاب پروتز سینه می باشد که نوع و شکل و اندازه سینه یک مسئله مهم می باشد . در این مرحله که از مهمترین مراحل جراحی زیبایی سینه می باشد با پزشک جراح خود بحث و گفتگو کنید و نظرات خود را اعلام کنید .
علاوه بر اینکه شما در انتخاب نوع و شکل و اندازه پروتز نظر می دهید اندازه و شکل سینه بیمار و آناتومی سینه و همچنین قابلیت ارتجاعی پوست مهم می باشد .
برای داشتن سینه ای زیبا و خوش فرم باید مراحل بالا به درستی طی شود .تا بتوان به نتیجه عالی دست پیدا کرد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن