<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


درد قفسه سینه که در بعضی از خانم ها رایج ی باشد. درد در قفسه سینه که از اختلالات اندام ها در سینه و ناحیه شکم می باشد از جمله دردهایی است که دیواره قفسه سینه را گرفتار می کند .علل شایع آن مروط به بیماری قلبی و گوارشی و عفونت و بدخیمی می باشد .برای جلوگیری از بروز سرطان سینه آزمایش دهید و به مشاوره های ژنتیک بروید و با ازمایش می توانید از بروز سرطان مطلع شده و پیشگیری کنید .

وجود تومور در سینه , سینه را ازحالت متقارن خارج می کند و به طور روشن یک سینه بزرگتر از سینه دیگر می شود .
رشد سلول های سزطانی به شکل بدخیم ایجاد سرطان سینه می کند و به صورت کنتل نشده رشد خواهند کرد که در زنان شایع می باشد و در بعضی از مردان دیده می شود . جراحی زیبایی سینه
امروزه با پیشرفت هایی که در تشخیص سرطان صورت گرفته است درمان این بیماری سریعتر صورت می گیرد و پزشکان روش های جدیدی برای مهار کردن ان کشف کرده اند .
روش هایی برای داشتن سینه ای زیبا وجود دارد که به آن اشاره خواهیم کرد .و بعضی از خانم ها از فرم سینه خود ناراضی می باشند که برای داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم جراحی زیبایی سینه توصیه می شود .
جراحی زیبایی سینه می تواند روش مناسبی برای داشتن سینه هایی خوش فرم و زیبا باشد و شما با این عمل زیبایی اعتماد به نفس خود را بدست آورید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن