<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


پروتز سینه که از لوازم پزشکی با عمر محدود دسته بندی می شود .با این حال پروتز جزو اجسامی می باشد که به مدت طولانی می تواند در بدن انسان دوام بیاورد و به مدت طولانی دوام داشته باشد و تا زمانی که برای آن مشکلی ایجاد نشده به عنوان مثال پارگی نیاز به تعویض و یا درآوردن آن نیست .

جراحی زیبایی سینه
تشخیص برخی از پروتز ها به عنوان مثال پروتز آب نمکی بسیار ساده می باشد . زمانی که پروتز آب نمکی پاره می شود بیمار به طور ناگهانی متوجه کوچک شدن سینه خود می شود و اما درمان آن نیز بسیار ساده می باشد و یک پروتز دیگر با جراحی زیبایی سینه جایگزین خواهد شد و در بعضی از مواقع لیفت سینه انجام می شود .
می توان گفت که احتمال پاره شدن پروتز آب نمکی بالا می باشد و می توان گفت که ده درصد آن ها ظرف مدت ده سال بعد از جراحی زیبایی سینه پاره خواهند شد .
و اما پروتز ها با ژل سیلیکون اگر دچار پارگی شوند مشکلات جدی تری را بوجود می آورند .با بد شکل شدن سینه و خارج شدن پروتز از محدوده مشخص می توان تشخیص پارگی پروتز را داد .اما امروزه کمتر از این نوع پروتز استفاده می شود .
نوع دیگر پروتز که در جراحی زیبایی سینه مورد استفاده قرار می گیرد و شایع نیز می باشد پروتز با ژل چسبنده می باشد که ریسک پارگی کمتری دارد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن