<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


یکی از بارزترین خصوصیات زنانه داشتن سینه ایی خوش فرم و زیبا می باشد و خانم ها همواره در صدد زیبایی و زیباتر شدن می باشند . به همین دلیل داشتن سینه ایی سفت و خوش فرم و متناسب با اندام به اعتماد به نفس ان ها می افزاید .

بعضی از خانم ها از داشتن سینه هایی کوچک گاه می کنند و اغلب موجب تاراحتی و افسردگی آن ها به شمار می رود و دوست دارند که سینه هایی بزرگ و متناسب با اندام خود داشته باشند . جراحی زیبایی سینه
نکته قابل توجه که در اینجا وجود دارد این است که دخترانی که هنوز سینه آن ها در حال رشد کردن است باید از جراحی زیبایی سینه صرف نظر کنند تا سینه آن ها به طور کامل رشد کرده و دوران بلوغ را پشت سر بگذارند و سپس اقدام به جراحی زیبایی سینه کنند .
چهار دلیل اصلی برای کوچک بودن سینه ها وجود دارد که عامل اصلی جراحی زیبایی سینه می باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد :
1-    علل هورمونی می تواند یکی از دلایل کوچک بودن سینه به شمار رود .به دلیل کم بودن هورمون های تخمدان که مولد کوچک بودن سینه به شمار می رود .
2-    لاغری بیش لز حد و مفرط .خانم هایی که دائم در حال لاغر کردن می باشند به خصوص لاغری مفرط  که بافت چربی خیلی کمی دارند دارای سینه های کوچک می باشند .
3-    خانم هایی که از رژیم لاغری استفاده می کنند و سوتغذیه دارند نیز از سینه هایی کوچک برخوردارند که نیاز به جراحی زیبایی سینه دارند .
4-    مهمترین دلیل اصلی سینه کوچک ژنتیک می باشد و معمولا روشی غیر از جراحی زیبایی سینه مشکل خانم ها را رفع نمی کند .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن