<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


خانم هایی که دارای سینه هایی بزرگ هستند مشکلات فراوانی دارند از جمله : درد در گردن و شانه , نداشتن تناسب اندام با سایر اجزای بدن , کاهش اعتماد به نفس و زیبایی , و عوامل دیگری هستند که باعث بروز مشکلات خواهد شد .

جراحی زیبایی سینه
بزرگ بودن سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد .بعضی از خانم ها به علت ژنتیک دارای سینه هایی بزرگ می باشند و بعضی دیگر در اثر بارداری و یا چاق شدن و عوامل دیگری نظیر استفاده از داروهای هورمونی و یائسگی بوجود می آید .
خانم ها می توانند برای اینکه سینه هایی کوچک  و زیبا داشته باشند و از مشکلات بزرگی رهایی پیدا کنند جراحی زیبایی سینه بهترین روش درمان می تواند باشد .
یکسری نکات وجود دارد که باید بعد از جراحی کوچک کردن سینه به آن توجه شود :
1-    بعد از جراحی زیبایی سینه از سوتین استفاه کنید .افرادی که قبل از عمل دارای سینه هایی افتاده می باشند بعد از جراحی ممکن است سینه های آن ها افتاده شود .پس بهتر است از سوتین استفاده شود .
2-    در بعضی از جراحی ها ممکن است نیاز به جراحی مجدد داشته باشید .
3-    به این نکته باید توجه داشت که سینه را نمی توان هر اندازه که دوست داشت کوچک کرد .اما ترجیحا سایز سینه باید متناسب با اندام فرد باشد .لزوما سینه خیلی کوچک دلیل بر زیبایی نیست .
4-    هر چقدر سینه کوچکتر باشد میزان سرطان کاهش پیدا می کند .
توصیه می شود قبل از جراحی زیبایی سینه به نکات  مربوط به جراحی زیبایی سینه توجه کنید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن