<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

یکی از شایع ترین عمل های زیبایی بزرگ کردن سینه می باشد که در این عمل از پروتز جهت افزایش سایز سینه و بهبود شکل و اندازه سینه مورد استفاده قرار می گیرد .

جراحان زیادی پروتز سینه را بهتر از هر روش دیگری جهت بزرگ کردن سینه می دانند و هر ساله این عمل زیبایی روز به روز در حال افزایش می باشد .خانم هایی که به جراحی زیبایی سینه و یا پروتز سینه روی می آورند دارای سینه هایی کوچک و یا نامتوازن و سینه هایی بد فرم وشکل و غیر جذاب می باشند و یا خانم هایی که سینه های آن ها به اندازه کافی رشد نکرده است و یا در اثر حامله شدن و شیردهی و تغییر وزن شکل سینه خود را از دست داده اند . جراحی زیبایی سینه به افزایش اعتمادبه نفس و شکا ظاهری بیمیار کمک بسیاری می کند . در پروتز سینه خانم ها حق انتخاب دارند تا اندازه و نوع پروتز سینه خود را تعیین کنند و یا حتی می توانند نوع برش سینه خود را انتخاب کنند و در نهایت با مشاوره از پزشک جراح جراحی زیبایی سینه صورت می پذیرد. جراحی زیبایی سینه همانند هر عمل زیبایی می تواند دارای عوارض باشد که بیماران می توانند با انتخاب جراح متخصص عوارض آن را کاهش دهند .با این حال جراحی زیبایی سینه دارای عوارض عمومی مانند متورم شدن و یا خونمردگی و جای دردو زخم می باشد که در مدت کوتاهی بعد از عمل برطرف خواهد شد .

جراحی زیبایی سینه

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن