<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


بعد از جراحی زیبایی سینه همانند جراحی های دیگر مواردی را باید رعایت کرد که به آن  اشاره خواهیم کرد :

جراحی زیبایی سینه


بعد از جراحی به طور آرامی راه بروید و تا ده روز بعد از عمل از انجام فعالیت های بدنی خودداری کنید و از برداشتن اشیای سنگین و بلندکردنی خودداری کنید و کارهای سبک انجام دهید و به طور کامل به استراحت بپردازید تا به طور کامل خوب شوید .بعد از سه هفته می توانید به سر کار بروید و فعالیت های خود را آغاز کنید . می توانید تمرینات سبک دست و پا را شروع کنید . بعد از شش هفته می توانید شنا کنید و تمرینات بازو و شانه را انجام دهید  یک هفته بعد از جراحی زیبایی سینه می توانید رانندگی کنید و ارتباط جنسی را یک ماه بعد از جراحی می توانید داشته باشید .
بعد از جراحی زیبایی سینه قسمتی که برش داده شده و زخم است باید خشک شود و تا دو هفته خشک نگه دارید .جای زخم در جراحی زیبایی سینه حدودا چهار سانتی متر می باشد و کوچک بوده و بعد از یک هفته پانسمان برداشته می شود و مورد بازبینی قرار خواهد گرفت . در ابتدا جای زخم ملتهب خواهد بود و خارش خواهد داشت که به مرور زمان کم رنگ خواهد شد .
بعد از عمل به مدت هفت روز نباید شکم و کمر خم شود تا ورم سینه به طور کامل از بین برود و برای خواب و استراحت از یک بالش کوچک زیر زانوها و چند بالش زیر سر استفاده کنید .
از خوردن غذاهایی که دارای حجم زیاد است خودداری کنید.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن