<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی سینه


جراحی زیبایی سینه و شکم از جمله شایع ترین عمل های جراحی زیبایی بوده که بنا به درخواست بیمار، به روش ها و راه های مختلف انجام می شود. عمل های جراحی شکم و سینه این امکان را به فرد میدهد تا بدن و اندام خود را آنطور که دوست دارد شکل دهد. از جمله عمل های جراحی شکم و سینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
كوچك كردن سينه ها "ليپوساكشن"
بزرگ كردن سينه ها "پرتز سينه"
اصلاح افتادگي سينه "ماستوپكسي يا ليفت سينه"
بزرگي سينه در مردان "ژنيكوماستي"
كوچك كردن شكم "ابدومينوپلاستي"

 

 

جراحی کوچک کردن سینه ها 


افرادی که به دنبال کوچک کردن سینه های خود از راه جراحی زیبایی سینه هستند، معمولا افرادی هستند که سینه های بسیار بزرگی داشته که با سایز اندام آن ها تناسب نداشته، در قسمت های پشت، گردن و شانه احساس درد داشته و یا زیر یا وسط سینه های عفونت پی در پی دارند، وجود شیار و لک روی شانه ها، از دست دادن اعتماد بنفس و همینطور افرادی که در انجام حرکات ورزشی مشکل دارند این عمل جراحی برای آن ها بسیار مناسب می باشد.

 

جراحی زیبایی سینه

 

 

اصلاح افتادگی سینه "ماستوپکسی لیفت سینه"


بیشتر بانوان بعد از شیردهی و زایمان، بالا رفتن سن، تغییرات ناگهانی در وزن و ظاهر، با افتادگی سینه روبرو می شوند. در بسیاری از این موارد حجم سینه بسیار کم شده و پوست آن حالت کشسانی خود را از دست میدهد. کم کم سینه ها شکل اولیه خود را از دست داده و سفتی آن ها کم شده و شروع به شل شدن می کنند. همینطور هاله و نوک سینه نیز جای اصلی خود را از دست میدهد. در این حالت میگویند افتادگی سینه رخ داده که البته میتوان با عمل جراحی زیبایی سینه، ترمیم را انجام داد.

 

بزرگ کردن سینه ها "پروتز سینه"


یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی سینه و راهی برای بزرگ تر کردن آن، عمل جراحی پروتزهای مصنوعی است. پروتزهای سینه راهی برای بهبود شکل سینه ها و افزایش اندازه می باشد. دیگر راه ها برای بزرگ مردن سینه استفاده از دارهای هورمونی و تزریق ژل بوده که البته به خاطر عوارض بسیاری که ایجاد می کنند، پیشنهاد نمی شوند. جدیدترین راه برای بزرگ کردن سینه ها تزریق چربی به داخل سینه هاست. در استفاده از این روش چربی از بدن گرفته شده و به پشت سینه و زیر پوست تزریف می شود.

 

جراحی زیبایی سینه

 

ژنیکوماستی و بزرگی سینه ها در مردان


شاید تابحال دقت کرده و یا خودتان با این مشکل روبرو شده اید. امروزه بسیاری از مردان با مشکل بزرگی سینه که به اصطلاح به آن ژنیکوماستی می گویند درگیر شده اند. بسیاری از مراجعه کنندگان به عمل های جراحی زیبایی مردان جوانی هستند که از داروهای غیر مجاز در باشگاه های ورزشی استفاده می کنند. بیماری های مزمن، اختلالات هورمونی، استفاده الکل، کورتون و موارد مخدر باعث بروز این مشکل می شود. با اینکه سرطان سینه در مردان کمتر دیده می شود اما بزرگی سینه میتواند به این موضوع نیز ربط داشته باشد.

 

جراحی زیبایی سینه

 

 

جراحی زیبایی کوچک کردن شکم


به جز عمل جراحی زیبایی سینه که از رایج ترین عمل های جراحی دنیاست، عمل جراحی شکم نیز یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی زیبایی می باشد. بسیاری از مرجعه کنندگان افرادی هستند که در قسمت شکم و پهلوها احساس چاقی دارند، پوستشان شل و افتاده شده و یا ترک های بسیار دارند. برای اینگونه افراد معمولا پیدا کردن لباس مناسب پوشیدن خیلی از لباس ها سخت و تا حدودی ناممکن است. به همین خاطر عمل جراحی زیبایی کوچک کردن شکم به آن ها پیشنهاد می شود.

 

جراحی زیبایی شکم

 

لیزر لیپولیز


لیزر لیپولیز بافت چربی را با لیز تخریب کرده و یک راه جدید برای کم کردن چربی از زیر پوست می باشد. بسیاری از درخواست کنندگان به صورت سرپایی و با بیحسی موضعی با یک جلسه با تمام چربی ها و ترک پوست خود خداحافظی می کنند. البته روش های قدیمی هم به این کاهش چربی کمک می کنند مثل لیپوساکشن. در این روش با استفاده از امواج التراسونیک و یا تزریق مواد دارویی خاصی به داخل آن و تاباندن امواج رادیویی، چربی های اضافه را کاهش می دهند.

 

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن