<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی سینه


با اینکه عمل جراحی زیبایی سینه ، تعرفه از پیش تعیین شده ای وجود ندارد اما در این مقاله حدود قیمت عمل های مختلف جراحی را اطلاع میدهیم. زیبا بودن سینه ها به سایز آن ربطی ندارد. یک متتخصص جراحی زیبایی قادر است تا با استفاده کردن از تکنیک ها و روش های جدید و ایمن برای بانوان سینه هایی خوش فرم، متناسب و طبیعی بسازد. به طور کلی بهتر است که روش ها و درمان های خانگی برای فرم دادن به سینه های خود استفاده کنید، اما اگر به هر طریقی مجبور به انجام عمل جراحی زیبایی سینه شدید، از قبل درباره عملی که قرار است روی شما انجام شود تحقیقات لازمه را انجام دهید و همینطور دکتر جراحی مجرب در آن زمینه را انتخاب کنید. انواع جراحی زیبایی سینه به چند دسته بزرگ کردن، کوچک کردن و ترمیم و فرم سینه تقسیم می شوند عمل ترمیم و اصلاح فرم سینه برای بانوانی انجام می شود که میخواهند قسمت از سینه خود را بردارند. معمولا کسانی تحت این عمل جراحی قرار میگیرند که مبتلا به سرطان سینه شدند. عمل پروتز سینه نیز یکی از روش های عمل جراحی اصلاح فرم سینه است.

 


هزینه عمل جراحی بزرگ کردن سینه


عمل جراحی بزرگ کردن سینه به آن را به اصطلاح با نام ماموپلاستی نیز می شناسند، باعث افزایش سایز سینه می شود. انتخاب اینکه سینه ها تا چه سایز بزرگ شوند به بیمار بستگی دارد. بانوان به دلایل مختلفی تن به جراحی بزرگ کردن سینه یا ماموپلاستی میدهند. اما در مورد هزینه عمل جراحی زیبایی سینه باید گفت که نوع پروتز انتخاب شده و همینطور روش قرار دادن پروتز در سینه نیز در قیمت عمل تاثیر می گذارد. در کنار این دو عامل، مهارت پزشک جراح متخصص، خدمات و امکانات ارائه شده از کلینیک، سایز پروتز و جنس و برند آن، هزینه بیمارستان، داروها، ویزیت های بعد و قبل جراحی و ... در هزینه عمل جراحی بزرگ کردن سینه تاثیر گذار می باشد. همینطور هزینه این عمل در شهرهای مختلف نیز متفاوت می باشد.

 

جراحی زیبایی سینه

 

هزینه عمل جراحی کوچک کردن سینه


همیشه بزرگی سینه ها یک مزیت به حساب نمی آید! بلکه حتی ممکن است باعث بروز مشکلات و آسیب های مهمی برای فرد شود. این مشکلات برای بانوان از درد قفسه سینه شروع شده و حتی کمر درد ایجاد می کند. اما با پیشرفت جراحی پلاستیک، این مشکل را هم میتوان برطرف کرد. هزینه جراحی کوچک کردن سینه بسته به مقدار بافت اضافی است که از بیمار برداشته می شود. در بعضی از موارد نیز فرد مراجهعه کننده باید آزمایش های مختلفی دهد تا از سلامت جسمی او اطمینان حاصل شود. تجهیزات در اتاق عمل، مواد بیهوشی و بیمارستانی که عمل در آن انجام می شود، از عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل جراحی زیبایی سینه می باشند.

 

جراحی زیبایی سینه

 

هزینه عمل جراحی لیفت سینه


جراحی سینه با استفاده از روش لیفت برای ترمیم سینه های افتاده و یا از بین بردن پوست اضافی و قرار دادن نوک سینه سر جای خود انجام می شود. انجام عمل جراحی لیفت سینه باعث می شود که سینه ها سف تر شده و ظاهر زیباتری نسبت به قبل داشته باشند. هزینه این نوع عمل جراحی زیبایی سینه نیز ثابت نیست و بستگی به جراح، نوع عمل، موقعیت جغرافیایی و ... دارد. همچنین شامل دستمزد جراح و بی هوشی، نسخه های دارویی، لباس های بعد از عمل و آزمایش های پزشکی می باشد.

 

جراحی زیبایی سینه

 

هزینه جراحی ترمیم سینه


جراحی بازسازی و ترمیم سینه ها برای بازسازی سینه هایی است که به خاطر سرطان سینه مشکلاتی دارند. در این نوع از عمل جراحی، بازسازی با روش ایمپلنت انجام می شود. ایمپلنت سینه انواع مختلفی دارد. سینه هایی که بر اثر بیمار دچار آسیب شده اند، میتوانند از این روش استفاده کنند.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن