<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی سینه


"زنانی که در سن پنجاه سالگی به سر میبرند، فرزندان کمتری دارند و دیرتر ازدواج کرده اند، بیشتر در معرض مبتلا شدن به بیماری سرطان سینه قرار دارند. همینطور طی ده تا پانزده سال آینده، با افزایش جدی سرطان سینه در ایران روبرو خواهیم بود."
این جملات، گفته مدیرعامل موسسه سرطان ایران بود. وی همینطور در مورد سونامی سرطان سینه در بین زنان ایرانی ادامه داد که آموزش دادن و آگاه کردن مردم وظیفه وزارت بهداشتی است اما باید این موضوع را قبول کنیم که این حوزه به قدری بزرگ است که ممکن نیست توانمندی های مردم را ندید گرفت. مدتی پیش بعضی از کارشناسان و مسئولان درباره افزایش بیماران مبتلا شده به سرطان پستان هشدار داده بودند. رییس هیات مدیره انجمن جراحان عمومی ایران، بهزاد رحمانی از مبتلا شدن یک زن از هر چهار زن ایرانی به سرطان سینه اطلاع داد. همینطور پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی فاطمه حاج باقری در گفتگویی که با "روز" داشته گفت نداشتن آگاهی کامل از این بیماری، دلیل بر گسترش و البته افزایش مرگ بر اثر آن می باشد. سرطان سینه، بین زنان یکی از کشنده ترین و رایج ترین سرطان ها بوده که اگر بتوان آن را زود تشخیص داد، توانایی درمان کامل بیشتر می شود و می توان با جراحی زیبایی سینه به بازسازی آن اقدام کرد.

 

 

آمار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره سرطان سینه در ایران


سال گذشته، رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد که حدود شصت هزار نفر در ایران به بیماری سرطان سینه مبتلا هستند و هر سال حدود ده هزار بیمار جدید به این آمار در ایران اضافه می شود. وی در ادامه گفت که ایران بیشتر رشد را برای مبتلا شدن به سرطان سینه در دنیا داشته و همینطور سن مبتلا شدن به این بیماری در ایران پنج تا ده سال پایین تر از میانگین جهانی آمده است. با این شرایط بوجود آمده، پیشگیری و غربالگری سرطان سینه در کشور ایران یک امر ضروری است که متاسفانه به درستی و با جدیت انجام نشده است.اما خوشبختانه بعد از جراحی سرطان برای بازسازی سینه , جراحی زیبایی سینه بهترین و موثرترین راه می باشد .

 

عوامل بروز سرطان سینه


عوامل بسیاری میتوانند در بروز این بیماری کمک کنند از جمله افزایش سن، چاقی، عوامل هورمونی، عوامل ژنتیکی مثل داشتن سابقه خانوادگی در زمینه سرطان سینه، استفاده از داروهای هورمونی، اختلال در تخمدان، عوامل محیطی، تغذیه ای و شیوه زندگی هستند. همینطور گفته شده که الکل و سیگار نیز تشدید کننده انواع و اقسام سرطان ها، به خصوص سرطان سینه می باشند. پزشکان متخصص درباره سرطان پستان میگوند که این بیماری خود را به صورت توده نشان میدهد. این توده ها معمولا غیر متحرک، سفت و غیر دردناک هستند. همینطور علائم دیگر بروز سرطان سینه احساس توده در زیر بغل و تغییراتی در نوک پستان می باشند.

جراحی زیبایی سینه

 

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن