<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

 

 

نکته حائز اهمیت این است که بدانید تفاوت زیادی بین جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک وجود دارد .فوق تخصص جراحی پلاستیک باید تحصیلات کافی و صلاحیت و همچنین مدرک داشته باشد و در مقابل فوق تخصص جراحی زیبایی علاوه بر مواردی که ذکر شد باید از لحاظ پزشکی و زیبایی دارای تبحر باشد و در زمینه زیبایی آموزش های لازم و کافی را دیده باشد و قبل از اقدام به جراحی زیبایی باید جراح در این زمینه و کار معتبر باشد .

تفاوت های این دو مقوله را در نظر بگیرید و با توجه به عملی که دارید می توانید بدانید که عمل شما در چه دسته ای قرار دارد و با توجه به آن می توانید جراح مناسب خود را انتخاب کنید .

افراد زیادی به دنبال بهترین پزشکان جراح زیبایی هستند .توصیه می شود پزشکانی که دارای تجربه زیادی در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی هستند را انتخاب کنید .از این طریق مشکلات شما هر چه سریعتر تشخیص داده می شود و شما می توانید بهترین روش درمان را پیش بگیرید  .

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی که از تجربه زیادی در این زمینه برخوردار می باشد برای بیمارانی که نگران زیبایی خود هستند می توانند به کلینیک تهران میدان ونک ابتدای بلوار جهان کودک نرسیده به گاندی ساختمان فوق تخصصی 72 ونک واحد 301 مراجعه کنند .

جراحی ها و عمل های بسیاری توسط دکتر سینا غیاثی حافظی صورت گرفته از جمله لیفت صورت , لیفت پلک , جراحی زیبایی سینه , جراحی زیبایی شکم , جراحی زیبایی بینی و عمل های زیبایی دیگر که به جرات می توان گفت که تمام این جراحی ها به صورت موفقیت آمیز بوده اما لازم است بدانید که اکثر جراحی های پلاستیک و زیبایی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد .

یکسری سوالات هست که قبل از اقدام به جراحی پلاستیک و زیبایی از خودتان بپرسید و در مورد آن آگاه باشید .سوالاتی از قبیل اینکه آیا عمل جراحی زیبایی برای من مناسب است یا اینکه بعد از جراحی مشکلاتی نخواهم داشت .انتظاراتم از عمل زیبایی چیست و چندین سوال دیگر که اگر قبل از عمل پاسخ آن را بدانید قطعا با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد .

دکتر سینا غیاثی حافظی یکی از بهترین پزشکان جراح زیبایی خصوصا در زمینه جراحی زیبایی سینه می باشد .بیماران قبل از اقدام به جراحی می توانند از مشاوره رایگان دکتر سینا غیاثی حافظی بهره مند شوند .

 

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن