<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

  جراحی زیبایی سینه

یکی از سوالاتی که در ذهن همه بیماران پیش می آید این است که بهترین دکتر جراح چه کسی است و چه خصوصیاتی باید داشته باشد .جراح پلاستیک و زیبایی باید دارای تخصص و تبحر در زمینه کاری خود باشد و با تکتیک ها و ترفندهای جراحی پلاستیک و زیبایی آشنایی کامل را داشته باشد .از همه مهمتر در جراحی زیبایی سلامت بیمار است که باید مد نظر قرار گرفته شود و در مرحله دوم زیبایی است .

بهترین دکتر جراح سینه باید به طور کامل تمام موارد مربوط به مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی سینه را در اختیار بیمار قرار دهد تا بیمار بتواند با دید باز تصمیم گیری کند .

مهمترین نکته قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه انتخاب مناسب پزشک جراح می باشد .تجربه لازم و کافی برای جراحی پلاستیک و زیبایی از مهمترین نکاتی است که بیمار باید آن را رعایت کند .

برخی از خانم ها به بزرگ کردن سینه علاقه زیادی دارند .یک سهل انگاری کوچک در جایگذاری پروتز ممکن است خطرات بسیار بزرگی را به همراه داشته باشد .پس توصیه من به خانم ها این است که حتما در مورد پزشک خود اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس جراحی زیبایی سینه  راانجام دهید .

غیر یکنواختی سینه در بعضی از زنان موجب نارضایتی آن ها شده است .دلیل اصلی آن هم غیر متقارن بودن سینه می باشد که یکی بزرگ و دیگری کوچک می بااشد .برای بهبود غیر یکنواختی عمل زیبایی پروتز سینه بهترین راهکار می باشد .میزان رضایت خانم ها در جراحی زیبایی سینه بسار بالا بوده و عمدتا از جراحی خود رضایت لازم را دارند .که اگر این جراحی به دست جراح با تجربه و حرفه ای صورت گیرد نتایج مطلوب تری به دست خواهد آمد .

جنس پروتز سینه بسته به بیمار و آناتومی وی انتخاب می گردد .قبل از جراحی و در جلسه مشاوره جراح سینه در مورد هر یک از دو نوع پروتز سینه با بیمار گفتگو خواهد کرد و نظرات خود را به بیمار منتقل می کند و با توجه به نوع عمل نوع پروتز انتخاب خواهد شد .بهترین دکتر جراح سینه همیشه قبل از اقدام به جراحی نظرات و مشاوره و اطلاعاتی را در اختیار بیمار قرار می دهد و بیمار را از مزایا و معایب جراحی آگاه می سازد .

 

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن