<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی سینه


لیفت سینه که به آن ماستوپکسی میگویندیک روش برای جراحی زیبایی سینه میباشد که در این روش از تکنیک های متفوات برای اصلاح کردن، برطرف کردن و درمان افتادگی سینه، بزرگ شدن سینه و بهتر شدن ظاهر آن استفاده میشود. این عمل جراحی زیبایی سینه با تغییر دادن موقعیت دقیق سر با بافت سینه و بالا کشیدن پوست انجام میشود.
این روش جراحی زیبایی سینه (لیفت سینه) برای ایجاد کردن سینه های محکم و بالاتر میباشد که در آن موقعیت قرار گرفتن سر سینه و آرئول یعنی منطقه تیره تر اطراف سر سینه اصلاح میشود. معمولا پزشک متخصصی که اینکار را برای شما انجام میدهد میبایست از مفاهیم زیبایی سینه و جوانی و شادابی آن درک درستی داشته باشد و با همین درک میتوانند یک نتیجه خوب و متناسب را برای شما ارائه دهند. به همین دلیل زمان جراحی زیبایی سینه به صورت لیفت باید افتادگی سینه و بالا کشیدن آن به طور صحیح انجام شود که موجب مزایای زیر میباشد :

1-افزایش حجم و اندازه سینه
2-ایجاد ظاهر جوان‌تر برای سینه
3-دارای نتایج ماندگار و بلندمدت
4-کم شدن ریسک عوارض جانبی احتمالی
5-از دست ندادن حجم یا کاهش اندازه سینه
6-ایجاد جراحت و شکاف بر روی سینه در سطح حداقللیف سینه بدون جراحی زیبایی سینه برای چه کسانی مناسب میباشد :کسانی که میخواهند جراحی لیف سینه را انجام دهند تا مشکل افتادگی سینه آن ها برطرف شود میبایست سلامت کامل جسمی داشته و هیچ بیماری نداشته باشند و یا اینکه در گذشته بیماری های خطرناکی نداشته باشند. اینگونه افراد باید بعد از انجام جراحی زیبایی سینه در مورد نتیجه واقع بین باشند. این عمل زیبایی برای کسانی میتواند مناسب باشد که قسمتی از حجم سینه خود را از دست داده و دارای مشکل افتادگی سینه به علت کم شدن وزت،بارداری، شیردهی و سن بالا میباشد.مشکلاتی که ممکن است در روش بدون جراحی زیبایی سینه (لیفت سینه) رخ بدهد :شاید این روش به  شما در افتادگی سینه و بالا کشیدن آن کمک کند، اما ممکن است بعد از انجام جراجی زیبایی سینه به این روش مشکلات زیر برای شما رخ دهد :
1-ظاهر نوسانی یا افتاده سینه یعنی به طوری که با چارچوب بدن بیمار هماهنگی داشته باشد
2-از دست دادن سفتی و امکان ارتجاع پوست
3-سرسینه‌هایی که پایین‌تر از سطح سینه یعنی پایین ‌تر از خط زیر سینه قرار می‌گیرند.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن