<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

 


داشتن فرزند برای بسیاری از بانوان یکی از زیبا ترین تجربیات زندگی میباشد. لحظه تولد یک نوزاد نه فقط برای مادر، برای اطرافیان نیز شور و نشاطی دارد. ولی تاثیراتی که بر اندام بانوان بعد از بارداری میگذارد موجب شده تا آن ها اعتماد بنفس قبل خود را نداشته باشند. کشیده شدن پوست شکم، سینه ها، ران ها و سایر نوحی بدن در مدت بارداری موجب شل شدن و افتاده شدن پوست، ایجاد ترک های پوستی و همینطور جمع شدن موضعی چربی ها در بعضی از قسمت های بدن میشود. بعضی از بانوان برای جلوگیری از این موراد ناخوشایند قصد میکنند تا برای تناسب اندام خود بعد از زایمات جراخی زیبایی شکم را انجام دهند. در واقع آن ها میتوانند از جراحی زیبایی شکم محصوص بعد از دوران بارداری و زایمان برای بهتر شدن کیفیت پوست و رفع سلولیت استفاده کنند. هدف از انجام حراحی زیبایی شکم رفع کردن آن تاثیراتی ناخواسته بارداری بر بدن فرد میشود که با ورزش کردن و رژیم های غذایی پی در پی و داروهای گیاهی برطرف نمیشوند.


عمل جراحی زیبایی شکم برای تناسب اندام مادر بعد از زایمان


عمل تناسب بعد از زایمان کردن مادر، یک ترکیب از چندین عمل زیبایی میباشد که همه این ها برای رفع کردن نیازهای بانوان برای فرم دهی و زیبا کردن بدن بعد از بارداری و شیر دهی انجام میشود. این جراحی زیبایی برای لاغر مردن پا، سینه ها، قسمت ران ها، کوچک کردن شکم و بازو، حتی صورت نیز میشود! شرایط هر بیمار فرق میکند پس روش انجام جراحی زیبایی شکم مادر بعد از زایمان هم برای هر فرد متفاوت میباشد. جراح برای عمل جراحی تناسب اندام برای هر فرد، از نزدیک و به شکل اثرگذاری با آن ها تعامل میکند و علاوع بر ارزیابی کردن دقیق حالت آن ها به صحبت ها و مواردی که خواسته شده توجه میکند تا اطمینان حاصل کندکه با جراحی که انجام شده به کلیه مواردی که بیمار خواسته میرسد. با جلسه های مشاوره با جراح، در رابطه با کلیه روش های درمانی ممکن و جزئیات کامل برای هریک با شما سخن گفته و کمک میکنند که روش درمان صحیح را انتخاب کنید و بهترین اندامم را برای بعد از دوران بارداری و شیردهی داشته باشید.


بهترین کاندید ها برای عمل جراحی زیبایی مادر بعد از زایمان


بهترین کاندیداها، بانوانی هستند که بعد از بارداری و شیردهی به فرزند خود دارای مشکلاتی مثل شل شدگی و افتادگی پوست، ترک‌های پوستی و چربی‌های موضعی شده‌اند. کسانی که جراحی زیبایی شکم و یا هر جراحی زیبایی را انجام میدهند باید به طور کامل سلام باشند و بیماری یا اختلال سیستمی که موجب میشود ریسک عمل جراحی افزایش پیدا کنند نداشته باشند.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن