<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی سینه


اینبار برای شما از بین عمل های جراحی زیبایی سینه ، راهی کم خطر، کم هزینه با مزایای بسیار عالی برای خوش فرم کردن سینه ها معرفی خواهیم کرد. این روش با ترزیق ژل همراه بوده و برای کسانی که از فرم سینه های خود راضی نیستند و میخواهند با کمترین هزینه و عوارض سینه های خوش فرم برای خود بسازند، بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال بزرگ کردن سایز سینه های خود هستید و میخواهید از درمان های غیر جراحی استفاده کنید، تزریق ژل سینه راه بسیار مناسبی است.

 

جراحی زیبایی سینه


عمل جراحی پروتز سینه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی بین بانوان است. اما این عمل جراحی زیبایی سینه عوارضی مثل خونریزی و یا هماتوم هم داشته که علام آن به صورت درد، تورم و کبودی خود را بروز می دهد. حدود یک تا دو درصد بعد از عمل جراحی پروتز سینه خونریزی گزارش شده است. اگر خونریزی در داخل باشد، نیازی به انجام اقدام خاصی نیست و با تحت نظر گرفتن و مراقبت از بیمار میتوان آن را کنترل کرد اما برای تشخیص آن حتما باید سونوگرافی انجام شود. در هنگام سونوگرافی میتوان متوجه مقدار خون در اطراف پروتز شد و سپس بیمار به اتاق عمل منتقل می شود. در اتاق عمل نیز بعد از باز کردن برش هماتوری خالی شده و دوباره زخم بسته می شود. در ادامه برای افرادی که به تازگی تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار گرفته اند، مراقبت های بعد از پروتز سینه را شرح داده ایم تا در طول مدت نقاهت دچار مشکل نشوند.

جراحی زیبایی سینه


جراحی زیبایی سینه و شکم از جمله شایع ترین عمل های جراحی زیبایی بوده که بنا به درخواست بیمار، به روش ها و راه های مختلف انجام می شود. عمل های جراحی شکم و سینه این امکان را به فرد میدهد تا بدن و اندام خود را آنطور که دوست دارد شکل دهد. از جمله عمل های جراحی شکم و سینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
كوچك كردن سينه ها "ليپوساكشن"
بزرگ كردن سينه ها "پرتز سينه"
اصلاح افتادگي سينه "ماستوپكسي يا ليفت سينه"
بزرگي سينه در مردان "ژنيكوماستي"
كوچك كردن شكم "ابدومينوپلاستي"

 

  جراحی زیبایی سینه

جراحی لیفت سینه که البته در اصطلاح پزشکی به آن ماستوپکسی می گویند، عمل برداشتن پوست اضافی سینه و کشیده شدن بافت های اطراف آن بوده که در نتیجه سینه ها را به سمت بالا می کشد. همینطور این عمل جراحی میتوان هاله نوک سینه که به مرور زمان بزرگتر می شود را کوچکتر کند. متاسفانه با بالا رفتن سن فرم سینه زنان تغییر کرده و بافت سینه حالت سفتی خود را از دست میدهد و شل و افتاده می شود. اما با پیشرفت عمل در زمینه عمل جراحی زیبایی سینه ، عمل لیفت سینه بوجود آمد و با استفاده از آن میتوان بافت سینه را به حالت اولیه برگرداند و این مشکل را برطرف کرد. معمولا افتادگی سینه به دلیل بارداری، شیردهی، بالا رفتن سن، تغییر وزن، یروزی جاذبه و وراثت رخ میدهد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که لیفت سینه باعث افزایش و یا تغییر سایز سینه نمی شود اگر میخواهید سینه های بزرگ تر داشته باشید، باید عمل پروتز سینه را انجام دهید. کسانی کاندید عمل جراحی لیفت سینه هستند که از نظر فیزیکی سالم بوده، سیگار و دخانیات استفاده نمی کنند، وزن ثابتی دارند، سینه های کشیده و یا آویزان دارند، نوک سینه شان افتاده است و یا پوست کشیده ای دارند.

 

جراحی زیبایی سینه


بسیاری از بانوان که از افتادگی سینه های خود رنج می برند، برای خوش فرم کردن سینه های خود دست به عمل های مختلف جراحی زیبایی سینه میزنند. اما همیشه این جراحی های زیبایی برای همه موثر و مفید نبوده و ممکن است موجب بروز عوارض بدی در بدن فرد شود. بنابراین برای شما چند روش خوش فرم کردن سینه ها را بدون نیاز به استفاده از عمل های جراحی زیبایی سینه معرفی کرده ایم تا با کمترین عوارض به سینه هایی خوش فرم برسید.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن