<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

  جراحی زیبایی سینه

خانم های بسیاری هر ساله توسط دکتر سینا غیاثی جراحی زیبایی سینه انجام می دهند .سوالات گوناگونی پرسیده می شود اینکه بهترین روش عمل زیبایی سینه چیست که در ادامه پاسخ تمام سوالات داده خواهد شد .

بهترین زمان برای بزرگ کردن سینه و یا پروتز سینه از سن هجده به بالا می باشد .و اینکه بسته به آناتومی بدن دکتر غیاثی تشخیص می دهد که آیا پروتز در زیر عضلات قرار بگیرد ویا روی عضلات .

بسیاری از خانم ها که قصد بچه دار شدن دارند دغدغه این را دارند که آیا قبل از حاملگی و شیردهی پروتز سینه را انجام دهند و یا بعد از آن .پاسخ این سوال این است بستگی به انتخاب خودتان دارد .بعد از جراحی زیبایی سینه مشکل شیردهی نخواهید داشت و تا جایی که ممکن باشد جراح سعی می کند به هم ریختگی غده های شیری را کم کند .

ماموگرافی با جراحی زیبایی سینه

پروتز سینه در ماموگرافی تداخل ایجاد می کند اما اگر ماموگرافی توسط یک رادیولوژیست ماهر صورت گیرد با استفاده از روش های جایگزین می توان ماموگرافی را انجام داد. ذکر این نکته لازم است پروتزهایی که در زیر عضله واقع شده اند تداخل کمتری در ماموگرافی دارند .

 

استفاده از دارو قبل از جراحی زیبایی سینه

 

توصیه می شود حدود دو هفته قبل از جراحی زیبایی سینه از مصرف دارو که حاوی آسپرین و ایبوپروفن و ویتامین ای باشد خودداری کنید .

 

بهترین سایزو اندازه پروتز سینه 

 

پروتز سینه اندازه های متفاوتی دارد و برای جراحی زیبایی سینه می توان با توجه به اندازه سینه اندازه پروتز را انتخاب کرد .در جلسات مشاوره ای که دکتر سینا غیاثی دارد بر اساس سایز سینه شما بهترین اندازه پروتز را به شما معرفی خواهد کرد .با توجه به حجم و اندازه قفسه سینه پروتز انتخاب خواهد شد .اگر پروتز سینه بیش از حد معمول بزرگ باشد لبه های آن ممکن است از اطراف بافت سینه خارج شود و ممکن است باعث چین و چروک و ظاهر نامطلوبی شود .

 

مدت زمان عمر پروتز سینه بعد از جراحی زیبایی سینه

 

پروتز سینه تا ابد باقی نخواهد ماند و در مدت زمان مستعد فرسایش می باشند به همین دلیل لازم است بعد از ده سال بعد از جراحی زیبایی سینه به طور منظم معاینه شوید .در ضمن خانم هایی که به طور منظم ورزش می کنند و سینه دائم در حال حرکت می باشد نسبت به افرادی که کم تحرک هستند  پروتز سینه زودتر فرسوده خواهد شد .

 

 

 

نکته حائز اهمیت این است که بدانید تفاوت زیادی بین جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک وجود دارد .فوق تخصص جراحی پلاستیک باید تحصیلات کافی و صلاحیت و همچنین مدرک داشته باشد و در مقابل فوق تخصص جراحی زیبایی علاوه بر مواردی که ذکر شد باید از لحاظ پزشکی و زیبایی دارای تبحر باشد و در زمینه زیبایی آموزش های لازم و کافی را دیده باشد و قبل از اقدام به جراحی زیبایی باید جراح در این زمینه و کار معتبر باشد .

تفاوت های این دو مقوله را در نظر بگیرید و با توجه به عملی که دارید می توانید بدانید که عمل شما در چه دسته ای قرار دارد و با توجه به آن می توانید جراح مناسب خود را انتخاب کنید .

افراد زیادی به دنبال بهترین پزشکان جراح زیبایی هستند .توصیه می شود پزشکانی که دارای تجربه زیادی در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی هستند را انتخاب کنید .از این طریق مشکلات شما هر چه سریعتر تشخیص داده می شود و شما می توانید بهترین روش درمان را پیش بگیرید  .

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی که از تجربه زیادی در این زمینه برخوردار می باشد برای بیمارانی که نگران زیبایی خود هستند می توانند به کلینیک تهران میدان ونک ابتدای بلوار جهان کودک نرسیده به گاندی ساختمان فوق تخصصی 72 ونک واحد 301 مراجعه کنند .

جراحی ها و عمل های بسیاری توسط دکتر سینا غیاثی حافظی صورت گرفته از جمله لیفت صورت , لیفت پلک , جراحی زیبایی سینه , جراحی زیبایی شکم , جراحی زیبایی بینی و عمل های زیبایی دیگر که به جرات می توان گفت که تمام این جراحی ها به صورت موفقیت آمیز بوده اما لازم است بدانید که اکثر جراحی های پلاستیک و زیبایی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد .

یکسری سوالات هست که قبل از اقدام به جراحی پلاستیک و زیبایی از خودتان بپرسید و در مورد آن آگاه باشید .سوالاتی از قبیل اینکه آیا عمل جراحی زیبایی برای من مناسب است یا اینکه بعد از جراحی مشکلاتی نخواهم داشت .انتظاراتم از عمل زیبایی چیست و چندین سوال دیگر که اگر قبل از عمل پاسخ آن را بدانید قطعا با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد .

دکتر سینا غیاثی حافظی یکی از بهترین پزشکان جراح زیبایی خصوصا در زمینه جراحی زیبایی سینه می باشد .بیماران قبل از اقدام به جراحی می توانند از مشاوره رایگان دکتر سینا غیاثی حافظی بهره مند شوند .

 

  جراحی زیبایی سینه

یکی از سوالاتی که در ذهن همه بیماران پیش می آید این است که بهترین دکتر جراح چه کسی است و چه خصوصیاتی باید داشته باشد .جراح پلاستیک و زیبایی باید دارای تخصص و تبحر در زمینه کاری خود باشد و با تکتیک ها و ترفندهای جراحی پلاستیک و زیبایی آشنایی کامل را داشته باشد .از همه مهمتر در جراحی زیبایی سلامت بیمار است که باید مد نظر قرار گرفته شود و در مرحله دوم زیبایی است .

بهترین دکتر جراح سینه باید به طور کامل تمام موارد مربوط به مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی سینه را در اختیار بیمار قرار دهد تا بیمار بتواند با دید باز تصمیم گیری کند .

مهمترین نکته قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه انتخاب مناسب پزشک جراح می باشد .تجربه لازم و کافی برای جراحی پلاستیک و زیبایی از مهمترین نکاتی است که بیمار باید آن را رعایت کند .

برخی از خانم ها به بزرگ کردن سینه علاقه زیادی دارند .یک سهل انگاری کوچک در جایگذاری پروتز ممکن است خطرات بسیار بزرگی را به همراه داشته باشد .پس توصیه من به خانم ها این است که حتما در مورد پزشک خود اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس جراحی زیبایی سینه  راانجام دهید .

غیر یکنواختی سینه در بعضی از زنان موجب نارضایتی آن ها شده است .دلیل اصلی آن هم غیر متقارن بودن سینه می باشد که یکی بزرگ و دیگری کوچک می بااشد .برای بهبود غیر یکنواختی عمل زیبایی پروتز سینه بهترین راهکار می باشد .میزان رضایت خانم ها در جراحی زیبایی سینه بسار بالا بوده و عمدتا از جراحی خود رضایت لازم را دارند .که اگر این جراحی به دست جراح با تجربه و حرفه ای صورت گیرد نتایج مطلوب تری به دست خواهد آمد .

جنس پروتز سینه بسته به بیمار و آناتومی وی انتخاب می گردد .قبل از جراحی و در جلسه مشاوره جراح سینه در مورد هر یک از دو نوع پروتز سینه با بیمار گفتگو خواهد کرد و نظرات خود را به بیمار منتقل می کند و با توجه به نوع عمل نوع پروتز انتخاب خواهد شد .بهترین دکتر جراح سینه همیشه قبل از اقدام به جراحی نظرات و مشاوره و اطلاعاتی را در اختیار بیمار قرار می دهد و بیمار را از مزایا و معایب جراحی آگاه می سازد .

 

 

 

افراد زیادی از چاقی و چربی شکم گلایه دارند و راه های مختلفی را برای از بین بردن آن رفته اند .بخصوص در خانم ها که بعد از زایمان با این مشکل مواجه شده اند . 

روش های مختلفی برای برداشتن چربی شکم و جراحی زیبایی شکم وجود دارد که در ادامه توضیح دادن می شود .

برای اینکه فرد بتواند تغییر سایز دهدروش هایی مانند لیزر لیپولیز و یا کاویتیشن و چند روش دیگر وجود دارد که خانم یا آقا می تواند کوچک شدن شکم خود را ببیند .اما یک روش موثر که لیپوساکشن نام دارد برای رفع چاقی و برداشتن چربی شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

جراحی برداشتن چربی شکم لیپوساکشن سال هاست که مورد استفاده قرار می گیرد و در سراسر دنیا این جراحی مورد قبول می باشد . باید به این نکته توجه داشت که لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن نمی باشد و صرفا فقط برای برداشتن چربی شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

برداشتن چربی یا لیپوساکشن که برای برداشتن چربی های شکم و باسن و گردن و بازو است که در بیشتر موارد نتیجه اثر بخشی خواهد داشت .

این جراحی  در جهان خیلی پرطرفدار است  که با این جراحی چربی های اضافی زیر پوست بدن بیرون کشیده می شود .اگر به دنبال کاهش وزن هستید لیپوساکشن روش مناسبی برای کاهش وزن نیست و فقط برای کسانی که در نقاطی از بدنشان دارای چربی هستند شیوه مناسبی محسوب می شود .

برداشتن چربی شکم با ابدومینوپلاستی

روش جراحی ابدومینوپلاستی بدین صورت می باشد که در قسمت پایین شکم یک برش همانند برش سزارین داده می شود و چربی شکم خارج می شود .در این مورد شکل ناف حالت طیعی خود را حفظ می کند .

برداشتن چربی شکم با ترکیب روش لیپوساکشن و لیپولیز 

خانم ها و آقایانی که دارای چاقی موضعی هستند و فسمت زیر شکم افتادگی دارند با ترکیب روش لیپوساکشن و لیپولیز می توانند به روش ایده آل دست پیدا کنند .

هر عمل زیبایی می تواند عوارض داشته باشد . جراحی زیبایی شکم از این امر مثتثنی نیست .چند مورد از عوارض احتمالی لیپوساکشن در زیر نامبرده میشود:

1-خونریزی 2-عفونت 3-از دست دادن پوست 4-تغییر رنگ در پوست 5- درد و عوارض دیگر که ممکن است بوجود آید .

 

 

 

قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه به موارد زیر دقت کنید .

شل شدن و افتادگی سینه ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند :

یک-دسته اول افتادگی و شل شدگی سینه که نمی توان جلوی آن را گرفت مثل بالا رفتن سن  و یا فرزند دار شدن و شیردهی این عواملی که نام برده شد باعث می شود که کلاژن در پوست حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد . بافت پوست از بین خواهد رفت و سینه روز به روز شل و شل تر و افتاده تر خواهد شد .

دو- برخی از خانم ها دارای ژن سینه ی شل و افتاده هستند به عنوان مثال اگر مادر و یا خواهرتان دارای سینه های افتاده است شما هم در معرض افتادگی سینه خواهید بود .

سه-شاید برای برخی افراد این حالت غیر ممکن باشد اما برخی از عادت های شما در شکل دهی و فرم و افتادگی پستان تاثیر زیادی دارد .پس سعی کنید فرم و حالت نشستن وحتی انتخاب نوع سوتین خود را تغییر دهید تا در معرض افتادگی سینه نباشید .

چهار- سیگار نیز در خانم ها که از مضرات زیادی برخوردار است تاثیر زیادی در افتادگی سینه ایفا می کند .سیگار ذخیره خون در پوست را کاهش داده و از آنجا که خانم ها دارای حساسیت بالایی هستند باعث ضعیف تر شدن پوست آنها خواهد شد .

پنج-زنان زیادی در معرض شدید نور آفتاب قرار می گیرند .توصیه می شود به سینه های خود ضد آفتاب بزنید .آفتاب باعث کشیده شدن کلاژن و صدمه زدن به پوست خواهد شد .

شش-متغییر بودن وزن در خانم ها عامل اصلی افتادگی سینه و مهمتر از آن شل شدن سینه می گردد بالا و پایین رفتن وزن زیاد بافت سینه را از بین می برد .

هفت-از سوتین های سایز سینه خودتان استفاده کنید .سوتین خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک تاثیر منفی روی سینه تان بجا می گذلرد .سینه اگر زیاد تکان بخورد کلازن ها بیشتر دچار فشار خواهند شد .پس در این مورد دقت کنید  .

هشت –موقع دویدن حرکات جلو و عقب کردن ممکن است موجب ترکیدن کلاژن ها شود .ار این نکته غافل نشویم که ورزش موجب شادابی وزیبایی اندام شما خواهد شد .

مواردی که ذکر شد موجب شلی و افتادگی سینه خواهد شد .خانم های بسیاری تمام موارد ذکر شده را رعایت می کنند و به نتیجه نرسیده اند از این رو توصیه می گردد جراحی زیبایی سینه انجام دهند و سینه هایی خوش فرم وزیبا را تجربه کنند .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن