<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی شکم  


امروزه یکی از مشکلاتی که بین همه مردم بوجود امده، چاقی است. برای رفع این مشکل درمان های مختلفی بوجود امده که یکی از پرکاربردترین انها، لیپولیز شکم است. این عمل جراحی زیبایی شکل یک راه بی خطر و کاملا موثر برای آب کردن بافت های اظافی زیر پوست است. بسیاری از مردم لیپولیز را با عمل لیپوساکشن اشتباه میگیرند که باید بگوییم این دو روش کاملا از هم متفاوت بوده و هیچ عوارض جانبی مثل زخم و کبودی به همراه ندارد. لیپولیز شکم یک راه بسیار مناسب برای سوزاندن چربی های اضافی ران ها، شکم، غبغب، پهلوها و بازوها می باشد. لیپولیز شکم یکی از بهترین روش ها برای خرد کردن سلول های چربی، سفت شدن پوست و زیبایی و تناسب اندام می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این عمل جراحی زیبایی شکم در مقایسه با دیکر عمل ها این است که بدن شل و افتاده نمی شود.

جراحی زیبایی سینه


سینه های بزرگ شاید زیبا و جذاب باشند اما همراه خود مشکلاتی هم برای فرد ایجاد می کنند. شاید شما هم تجربه کرده باشید که هنگام دویدن در باشگاه بدون سوتین اذیت شوید و یا توپ بسکتبال به سینه شما برخورد کند و از جمله آن ها شروع عادت ماهانه است. هنگامی که عادت ماهانه شما شروع می شود، شاهد بزرگ تر شدن سینه های خود می شوید که البته با درد نیز همراه است. سینه های بزرگ برخلاف چیزی که رسانه های مختلف به مردم میرسانند، مهم و جذاب نیست! سینه بزرگ میتواند آسیب جدی برای زنان داشته باشد. حتی ممکن است در پی این عوارض و آسیب ها، فرد مجبور به انجام جراحی زیبایی سینه شود. در ادامه برای شما چند مورد از عوارض و مشکلات سینه بزرگ را مطرح می کنیم و سپس راه حلی برای برطرف کردن این مشکلات برای شما عزیزان ارائه میدهیم.

جراحی زیبایی سینه


"زنانی که در سن پنجاه سالگی به سر میبرند، فرزندان کمتری دارند و دیرتر ازدواج کرده اند، بیشتر در معرض مبتلا شدن به بیماری سرطان سینه قرار دارند. همینطور طی ده تا پانزده سال آینده، با افزایش جدی سرطان سینه در ایران روبرو خواهیم بود."
این جملات، گفته مدیرعامل موسسه سرطان ایران بود. وی همینطور در مورد سونامی سرطان سینه در بین زنان ایرانی ادامه داد که آموزش دادن و آگاه کردن مردم وظیفه وزارت بهداشتی است اما باید این موضوع را قبول کنیم که این حوزه به قدری بزرگ است که ممکن نیست توانمندی های مردم را ندید گرفت. مدتی پیش بعضی از کارشناسان و مسئولان درباره افزایش بیماران مبتلا شده به سرطان پستان هشدار داده بودند. رییس هیات مدیره انجمن جراحان عمومی ایران، بهزاد رحمانی از مبتلا شدن یک زن از هر چهار زن ایرانی به سرطان سینه اطلاع داد. همینطور پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی فاطمه حاج باقری در گفتگویی که با "روز" داشته گفت نداشتن آگاهی کامل از این بیماری، دلیل بر گسترش و البته افزایش مرگ بر اثر آن می باشد. سرطان سینه، بین زنان یکی از کشنده ترین و رایج ترین سرطان ها بوده که اگر بتوان آن را زود تشخیص داد، توانایی درمان کامل بیشتر می شود و می توان با جراحی زیبایی سینه به بازسازی آن اقدام کرد.

 

جراحی زیبایی سینه


با اینکه عمل جراحی زیبایی سینه ، تعرفه از پیش تعیین شده ای وجود ندارد اما در این مقاله حدود قیمت عمل های مختلف جراحی را اطلاع میدهیم. زیبا بودن سینه ها به سایز آن ربطی ندارد. یک متتخصص جراحی زیبایی قادر است تا با استفاده کردن از تکنیک ها و روش های جدید و ایمن برای بانوان سینه هایی خوش فرم، متناسب و طبیعی بسازد. به طور کلی بهتر است که روش ها و درمان های خانگی برای فرم دادن به سینه های خود استفاده کنید، اما اگر به هر طریقی مجبور به انجام عمل جراحی زیبایی سینه شدید، از قبل درباره عملی که قرار است روی شما انجام شود تحقیقات لازمه را انجام دهید و همینطور دکتر جراحی مجرب در آن زمینه را انتخاب کنید. انواع جراحی زیبایی سینه به چند دسته بزرگ کردن، کوچک کردن و ترمیم و فرم سینه تقسیم می شوند عمل ترمیم و اصلاح فرم سینه برای بانوانی انجام می شود که میخواهند قسمت از سینه خود را بردارند. معمولا کسانی تحت این عمل جراحی قرار میگیرند که مبتلا به سرطان سینه شدند. عمل پروتز سینه نیز یکی از روش های عمل جراحی اصلاح فرم سینه است.

جراحی زیبایی سینه


اگر به دنبال بالا کشیدن پوست و خوش فرم کردن پوست سینه های خود با روشی ایمن تر از جراحی زیبایی سینه هستید، پیشنهاد ما به شما لیفت سینه با لیرز است. شما میتوانید با لیفت سینه پوست سینه های خود را بالا بکشید و در نتیجه آن بافت سینه ای سفت و خوش فرم داشته باشید. لیف سینه با روش لیزر، یک راه کاملا مفید و ایمن بوده که همچنین علائم پیری را در بافت پستان شما کمتر می کند. همینطور در انظر شکل و اندازه نیز موثر می باشد. قبل از اینکه از روش لیزر برای لیفت کردن سینه استفاده کنند، جراحی زیبایی سینه برای بالا کشیدن پوست سینه، تنها راه برای لیفت کردن بود. در این روش نیز مثل دیگر جراحی های زیبایی سینه باید در خانه استراحت کنید و زخم های متعددی را روی پوست سینه خود تحمل کنید. همینطور این روش از دیگر روش ها برای لیف سینه گران تر می باشد.

 

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن