<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


افرادی که ساختار گونه آن ها ضعیف است  صورت آن ها صاف به نظر می رسد و همچنین خیلی از افراد در اثر افزایش سن زیبایی چهره و فرم گونه خود را از دست داده اند که می توانند با پروتز زیبایی گونه و هزینه نسبتا کم این عمل را انجام دهند .

پروتز زیبایی گونه که برای برجسته کردن گونه مورد استفاده قرار می گیرد برای بهبود ظاهر فرد و تناسب صورت با سایر اجزای صورت انجام می شود . جراحی زیبایی
برجسته کردن گونه ها در زیبایی صورت فرد تاثیر زیادی دارد و باعث ایجاد توازن و جوانتر شدن ظاهر فرد خواهد شد .افراد مسن نیز می توانند پروتز زیبایی گونه انجام شود که این عمل با هدف زیباسازی و جوان سازی فرد انجام می شود .
پروتز زیبایی گونه که با استفاده از مواد مصنوعی مختلفی قابل انجام است دارای سطوح مختلف از کمی سخت تا انعطاف پذیر می باشد و دارای اندازه های مختلف می باشد که با توجه به صورت فرد اندازه آن مشخص می شود و پروتز گذاری انجام می پذیرد .
گونه از مواد سیلیکونی تشکیل می شود که به بافت گونه متصل نخواهد شد و در صورت نیاز می توانید آن را به سادگی خارج کنید .

دکتر سینا غیاثی حافظی تجربه زیادی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی به خصوص جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی شکم می باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن