<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

داشتن اندامی زیبا و نیز باسن زیبا بخصوص در خانم ها امری مهم محسوب می شود .انگیزه هر فرد از پروتز زیبایی باسن متاوت می باشد و برخی از خانم ها عقیده دارند که باسن آن ها رشد نکره و متناسب با سایر اجزای بدن آن ها نمی باشد و علاقه مندند که باسن آن ها گردتر و زیباتر شود .پروتز زیبایی باسن می تواند باعث زیبایی اندام هر فرد شود .پروتز باسن از یک پوسته سیلیکونی تشکیل شده است که دارای جنس سخت و انعطاف پذیر دارد . پروتز باسن به شکلی است که ظاهر طبیعی بدن را حفظ می کند روتز باسن انواع مختلفی دارد که بسته به نظر پزشک مورد استفاده قرار می گیرد . افرادی که کاندیدای پروتز زیبای باسن می باشند افرادی هستند که با مشکلات ظاهری باسن مواجه می باشند و دوست دارند یک توازن با سایر قسمت های بدن ایجاد کنند و دارای یک باسن جذاب و زیبا باشند .


افراد زیادی خصوصا خانم ها برای زیبایی اندام و نیز خوش فرم شدن آن دت به جراحی های متعددی می زنند که یکی از آن ها پروتز باسن می باشد .این عمل جهت زیبایی و بزرگ شدن باسن صورت می گیرد .

داشتن اندامی زیبا و نیز باسن زیبا بخصوص در خانم ها امری مهم محسوب می شود .انگیزه هر فرد از پروتز زیبایی باسن متاوت می باشد و برخی از خانم ها عقیده دارند که باسن آن ها رشد نکره و متناسب با سایر اجزای بدن آن ها نمی باشد و علاقه مندند که باسن آن ها گردتر و زیباتر شود .پروتز زیبایی باسن می تواند باعث زیبایی اندام هر فرد شود .پروتز باسن از یک پوسته سیلیکونی تشکیل شده است که دارای جنس سخت و انعطاف پذیر دارد . پروتز باسن به شکلی است که ظاهر طبیعی بدن را حفظ می کند  روتز باسن انواع مختلفی دارد که بسته به نظر پزشک مورد استفاده قرار می گیرد .
افرادی که کاندیدای پروتز زیبای باسن می باشند افرادی هستند که با مشکلات ظاهری باسن مواجه می باشند و دوست دارند یک توازن با سایر قسمت های بدن ایجاد کنند و دارای یک باسن جذاب و زیبا باشند .

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یکی از بهترین پزشکان در زمینه جراحی زیبایی می باشد و دارای سابقه زیادی در زمینه جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی شکم می باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن