<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


با گذشت زمان و افزایش سن در افراد قابلیت ارتجاعی پوست از بین خواهد رفت و چربی زیر پوس کاهش پیدا می کند که ظاهر پوست به تدریج تغییر می کند و یک حالت چین و چروک و حالت جمع شدگی در پوست بوجود می آید .
در اینگونه فراد که می خواهند جوانتر به نظر برسند عمل لیفتینگ بسیار مناسب می باشد .این عمل که با کشیدن پوست همراه است سن فرد را 5 تا 10 سال جوانتر نشان خواهد داد .لیفتینگ را می توان در هر سنی انجام داد اما معمولا افرادی که بین چهل تا شصت سال را دارند این عمل را انجام می دهند . جراحی زیبایی

در ابتدا قبل از لیفتینگ از بیمار خواسته می شود که دقیقا خواسته خود را بازگو کند .بیمار باید دقیقا هر چیزی را که در چهره اش آزارش می دهد را با جراح خود در میان بگذارد این کار باعث می شود که به خواسته اش نزدیک تر شود و نتیجه ایده آل را بدست آورد .
جراح پلاستیک در بررسی اولیه ضخامت پوست بیمار را مورد بررسی قرار می دهد و میزان چروک آن را می سنجد و با بیمار در مورد آن بررسی های لازم را انجام می دهد .
لیفت صورت شامل بالابردن ابرو و پلک نیز می شود .و با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می گیرد .

با انجام جراحی پلاستیک و زیبایی در کلینیک دکتر سینا غیاثی حافظی زیبایی خود را دوچندان کنید . دکتر غیاثی تجربه بسیاری در زمینه جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی شکم می باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن