<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


افراد زیادی هستند که خواهان جراحی زیبایی بازو می باشند که این جراحی با هدف خارج کردن توده چربی برای لاغر کردن و نیز زیبا و صاف شدن بازوها صورت می پذیرد و همچنین پوست اضافی باو برداشته می شود .
در جراحی زیبایی بازو چربی های اضافی در بازو خارج و لیپوساکشن صورت می گیرد و پوست اضافه ناحیه بالای بازو حذف می شود .
افرادی که کاندیدای این جراحی می باشند افرادی هستند که پوست بازوی آن ها شل شده و آویزان بوده که مهمترین دلیل برای جراحی می باشد که این تغییرات ممکن است به علت تغییرات وزنی صورت پذیرد و یا در اثر افزایش سن و یا ژنتیک نیز ممکن خواهد بود .
بیمارانی که سایز بازوان آن ها بزرگتر از سایر اجزای بدن آن ها می باشد و متناسب با سایر اجزای بدن آن ها نمی باشد .
بیمارانی که کاهش شدید وزن داشته اند و بازوهای شل و آویزانی دارند لازم است که جراحی زیبایی انجام دهند . جراحی زیبایی

 

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی که این عمل را افرادی که بازوی آن ها شل شده و دارای افتادگی پوست می باشند انجام می دهند که این تغییرات در بازو در اثر افزایش و یا کاهش وزن صورت می پذیرد و یا تاثیراتی مخربی که نور خورشید دارد و یا در اثر افزایش سن و یا ژنتیک این اتفاق حاصل می شود .

افرادی که کاندایدای جراحی زیبایی بازو می باشند به شرح زیر است :

1-بیمارانی که دارای بازوهای بزر گتر از اندازه نرمال می باشند که با سایر اجزای بدن آن ها تناسب ندارد.

2-بعضی از بیماران به دلیل کاهش زیاد وزن و گرفتن رژیم غذایی شدید بازوهای آن ها شل و آویزان شده است .

3-برخی از بیماران که دچار افتادگی بازو شده اند که این افتادگی و شلی در اثر افزایش سن اتفاق می افتد .

4-جراحی زیبایی بازو روی افرادی که در سلامت کامل به سر می برند انجام می پذیرد و قبل از اقدام به عمل بررسی ها و ارزیابی های لازم توسط پزشک صورت می گیرد .

مهمترین نکته در جراحی زیبایی بازو برش یا اسکار می باشد .اسکار از قسمت زیر بغل شروع می شود و تا قسمت آرنج پیش می رود .و همچنین می تواند سمت داخل بازو و یا سطح پشت بازو پیش رود .در قسمت بالای بازو نیز یک برش به اندازه دو یا سه میلیمتر زده می شود که برای لیپوساکشن و خارج کردن چربی اضافی صورت می پذیرد .

دکتر سینا غیاثی حافظی دارای کلینیک فوق تخصص زیبایی می باشد که کلیه خدمات زیبایی را انجام می دهد و تجربه بسیاری در زمینه جراحی های زیبایی بخصوص جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی شکم می باشد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن