<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


شکم بزرگ و افتاده مشکلات زیادی را می تواند برای شما ایجاد کند که مهمترین آن می تواند ایجاد کمردرد در فرد باشد.در برخی از موارد شکم به حدی بزرگ و برجسته است که در فعالیت های فرد نیز اختلال به وجود می آورد. جراحی زیبایی شکم
در بسیاری از موارد درازو نشست شکم فرد را سفت نمی کند و دارا ی پوست شکم و پهلوی شل می باشد و با رژیم غذایی و ورزش به نتیجه مطلوبی نرسیده است .
جراحی زیبایی شکم و یا تامی تاک (ابدومینوپلاستی)روشی مناسب می باشد که فرد بیمار می تواند از شر چربی های اضافه شکم و پوست شل رهایی یابد .به همین جهت توصیه می شود برلای داشتن اندامی زیبا و شکمی صاف بع از امتحان کردن مواردی که ذکر شد جراحی زیبایی شکم انجام دهید .


آمادگی های لازم جهت جراحی زیبایی شکم


در گام نخست انتخاب جراح مناسب یکی از اصلی ترین گام ها در جراحی زیبایی شکم می باشد .
در ابدومینوپلاستی جراح زیبایی زیر شکم را برش خواهد داد و از طریق برش چربی های اضافه شکم را خارج می کند .با دیدن فیلم عمل جراحی شکم می توانید این موضوع را بهتر درک کنید .
روش دیگر که مینی ابدومینوپلاستی که این عمل کمتر از دو ساعت به طول می انجامد .این افراد اصولا چربی ذخیره شده کمتری دارند و جراح زیبایی برای جراحی زیبایی شکم نیازی به برداشتن یا جابجایی بافت اطراف ناف ندارند . فیلم عمل جراحی شکم به وضوح این مراحل را نشان خواهد داد . در تامی تاک شایع ترین عارضه درد و کبودی می باشد اما خطرات آن نادر می باشد .


ریسک جراحی زیبایی شکم


در سال تعداد زیادی از افراد تحت جراحی زیبایی شکم قرار می گیرند و اگر این عمل توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی صورت گیرد نتیجه مثبت و قابل رضایت خواهد بود .
فیلم عمل جراحی شکم می تواند شما را در امر تصمیم گیری کمک کند . پس توصیه می شود قبل از اقدام به جراحی زیبایی شکم چند نمونه از فیلم های جراحی زیبایی را مشاهده کنید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن