<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


خانم هایی که دچار بزرگی شکم هستند و دارای بزرگی در ناحیه پهلو می باشند . این دسته از افراد زایمان نداشته اند و یا اینکه دز اثر زایمان به دلیل اینکه پوست با کیفیتی دارند , ترک و شلی و افتادگی شکمشان طبیعی است و خیلی در معرض دید نیست . این دسته از بیماران در ناحیه شکم و پهلو و بالای شکم تجمع چربی دارند اما درای پوست بادوام و کیفیت خوبی می باشند که در اثر زایمان و تجمع چربی ترک نخورده است ویا ترک زیادی ندارد و در کل می توان گفت افتادگی شکم شدیدی ندارند . جراحی زیبایی شکم
این دسته از بیماران می توانند بدون جراحی زیبایی شکم از شر چربی اضافه شکم و پهلو رهایی پیدا کنند و بدون نیاز به پوست کشی و برش جراحی زیبایی شکم می توان تخلیه چربی های اضافه شکم را از طریق رچند سوراخ انجام داد.


جراحی زیبایی شکم بدون بیهوشی


جراحی شکم با لیزر بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی صورت می پذیرد . بی حسی موضعی جهت جراحی زیبایی شکم از طریق سوراخ های ریز که در چین زیر شکم ایجاد خواهد شد صورت می گیرد و از طریق همان سوراخ ها اشعه لیزر به چربی های ناحیه شکم تابانده می شود و چربی های از بین رفته از طریق سوراخ ها بیرون ریخته خواهد شدکه به روش لیپوساکشن با لیزر معروف می باشد .


فواید لیپوساکشن با لیزر عبارتند از :


1- یکدست شدن چربی ها
2-خونریزی کمتر
3-تخریب بیشتر
4-جمع شدن پوست پس از اتمام جراحی زیبایی شکم
5-قوام بهتر پوست
از معایب آن می توان به هزینه بالای جراحی شکم با لیزر اشاره کرد و زمانن عمل نسیت به روش های دیگر طولانی تر خواهد بود .از دیگر معایب آن می توان به سوختگی پوست اشاره کرد .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن