09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com


بارداری و زایمان در خانم ها اثرات جسمانی و روانی زیادی دارد که اکثر خانم ها بعد از زایمان تغییرات زیادی خواهند کرد .جراحی زیبایی شکم
اکثر خانم ها بعد از بارداری اضافه وزن پیدا می کنند . بهترین راه حل این است که چطور می توان از شر اضافه وزن و شل شدن پوست شکم رهایی پیدا کرد و به وزن ایده آل رسید .

 

رفع شل شدن ماهیچه های شکم با استفاده از شکم بند بعد از زایمان


ماهیچه ها و پوست شکم بعد از زایمان شل خواهد شد که خانم ها می وانند بهوزن عادی برگردند اما شکم آن ها همچنان شل و پوست آویزانی دارند .
بعضی از بانوان علاوه بر شل شد پوست وو افتادگی آن خطوط استریا در اثر کشش زیاد شکم تولید خواهد شد و شکم و ناحیه اطراف آن خط خطی خواهد شد .
با ضافه وزن زیاد و یا داشتن فرند دوقلو نیز باعث کشش بیشتر در ناحیه شکم خواهد شد اما پوست شکم ب هر اندازه که بزرگ شده باشد با جراحی زیبایی شکم قابل رفع خواهد بود .
شل بودن و افتادگی شکم باعث آزار بسیاری از خانم ها شده است و خیلی دوست دارند آن را از بین ببرند . توصیه می شود ورزش و رژیم غذایی را شروع کنید و اگر به نتیجه مطلوب نرسیدید می توانید جراحی زیبایی شکم انجام دهید . توجه به این نکته لازم و ضروری است برای جراحی زیبایی شکم حداقل یکسال بعد از زایمان صبر کنید تا به وزن ثابت برسید و شیردهی به فرزندتان تمام شود . باز هم توصیه می شود ورزش خیلی می تواند به شما کمک کند .
استفاده از شکم بند بعد از زایمان به جمع شدن شکم خیلی کمک خواهد کرد . پس بهتر است بعد از زایمان از شکم بند استفاده کنید تا زودتر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید .


جراحی زیبایی شکم نیز همانند سایر جراحی های پللستیک و زیبایی دارای خطرات و عوارض احتمالی می باشد که اگر جراحی زیبایی شکم به دست پزشک با تجربه صورت گیرد می توان عوارض را تا حد امکان کاهش داد.جراحی زیبایی شکم


برخی از عوارض جراحی ابدومینوپلاستی


1-در برخی موارد جراحی بیمار ممکن است خونریزی شدید داشته باشد .
2-عفونت و تجمع مایع از دیگر عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
3-جوشگاه نامطلوب از عوارض احتمالی ابدومینوپلاستی می باشد .
4-بعد از جراحی زیبایی شکم ممکن است لخته های خونی بوجود آید .
5-در ترمیم زخم بعد از جراحی زیبایی شکم ممکن است اختلال بوجود آید .
6-برخی از بیماران ممکن است بعد از جراحی زیبایی شکم در حس پوست تغییراتی حس کنند .
7-مخاطرات در بیهوشی از عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
8-بعد از جراحی ابدومینوپلاستی تورم و کبودی طبیعی می باشد اما تغییر رنگ پوست و تورم طولانی مدت می تواند از عوارض احتمالی جراحی باشد .
9-نکروز چربی یا مرگ بافت چربی عمقی پوست از عوارض جراحی ابدومینوپلاستی می باشد .
10-شل شدن پوست و جدا شدن زخم نیز از عوارض محسوب می شود .
11-عوارض قلبی وریوی و متورم شدن پاها به مدت طولانی
12-درد طولانی مدت از عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
13-در بعضی از موارد بیمار ممکن است نیاز به جراحی ابدومینوپلاستی مجدد داشته باشد .
14-آسیب عصبی
15-از نظر زیبایی ممکن است بیمار به نتیجه ایده آل نرسیده باشد و نیاز به جراحی دوباره داشته باشد .
16-در آخر ناقرینگی نیز می تواند از عوارض جراحی زیبایی شکم باشد .

 

مواردی که باید قبل از جراحی زیبایی شکم بدانید !


1-آیا جراح شما دارای دانشنامه بورد جراحی پلاستیک می باشد؟
2-آیا جراح عضو انجمن جراحان پلاستیک می باشد ؟
3-آیا جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد ؟
4-آیا دوره آموزش جراحی پلاستیک داشته یا خیر ؟
5-در رابطه با نتایج احتمالی عمل سوال بپرستید
6-سوالی در مورد اینکه آیا شما کاندیدای خوبی برای جراحی زیبای شکم هستید یا خیر ؟
از این قبیل سوالات می تواند شما را برای جراحی زیبایی شکم آماده کند .


خانم هایی که دچار بزرگی شکم هستند و دارای بزرگی در ناحیه پهلو می باشند . این دسته از افراد زایمان نداشته اند و یا اینکه دز اثر زایمان به دلیل اینکه پوست با کیفیتی دارند , ترک و شلی و افتادگی شکمشان طبیعی است و خیلی در معرض دید نیست . این دسته از بیماران در ناحیه شکم و پهلو و بالای شکم تجمع چربی دارند اما درای پوست بادوام و کیفیت خوبی می باشند که در اثر زایمان و تجمع چربی ترک نخورده است ویا ترک زیادی ندارد و در کل می توان گفت افتادگی شکم شدیدی ندارند .جراحی زیبایی شکم
این دسته از بیماران می توانند بدون جراحی زیبایی شکم از شر چربی اضافه شکم و پهلو رهایی پیدا کنند و بدون نیاز به پوست کشی و برش جراحی زیبایی شکم می توان تخلیه چربی های اضافه شکم را از طریق رچند سوراخ انجام داد.


جراحی زیبایی شکم بدون بیهوشی


جراحی شکم با لیزر بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی صورت می پذیرد . بی حسی موضعی جهت جراحی زیبایی شکم از طریق سوراخ های ریز که در چین زیر شکم ایجاد خواهد شد صورت می گیرد و از طریق همان سوراخ ها اشعه لیزر به چربی های ناحیه شکم تابانده می شود و چربی های از بین رفته از طریق سوراخ ها بیرون ریخته خواهد شدکه به روش لیپوساکشن با لیزر معروف می باشد .


فواید لیپوساکشن با لیزر عبارتند از :


1- یکدست شدن چربی ها
2-خونریزی کمتر
3-تخریب بیشتر
4-جمع شدن پوست پس از اتمام جراحی زیبایی شکم
5-قوام بهتر پوست
از معایب آن می توان به هزینه بالای جراحی شکم با لیزر اشاره کرد و زمانن عمل نسیت به روش های دیگر طولانی تر خواهد بود .از دیگر معایب آن می توان به سوختگی پوست اشاره کرد .


شکم بزرگ و افتاده مشکلات زیادی را می تواند برای شما ایجاد کند که مهمترین آن می تواند ایجاد کمردرد در فرد باشد.در برخی از موارد شکم به حدی بزرگ و برجسته است که در فعالیت های فرد نیز اختلال به وجود می آورد.جراحی زیبایی شکم
در بسیاری از موارد درازو نشست شکم فرد را سفت نمی کند و دارا ی پوست شکم و پهلوی شل می باشد و با رژیم غذایی و ورزش به نتیجه مطلوبی نرسیده است .
جراحی زیبایی شکم و یا تامی تاک (ابدومینوپلاستی)روشی مناسب می باشد که فرد بیمار می تواند از شر چربی های اضافه شکم و پوست شل رهایی یابد .به همین جهت توصیه می شود برلای داشتن اندامی زیبا و شکمی صاف بع از امتحان کردن مواردی که ذکر شد جراحی زیبایی شکم انجام دهید .


آمادگی های لازم جهت جراحی زیبایی شکم


در گام نخست انتخاب جراح مناسب یکی از اصلی ترین گام ها در جراحی زیبایی شکم می باشد .
در ابدومینوپلاستی جراح زیبایی زیر شکم را برش خواهد داد و از طریق برش چربی های اضافه شکم را خارج می کند .با دیدن فیلم عمل جراحی شکم می توانید این موضوع را بهتر درک کنید .
روش دیگر که مینی ابدومینوپلاستی که این عمل کمتر از دو ساعت به طول می انجامد .این افراد اصولا چربی ذخیره شده کمتری دارند و جراح زیبایی برای جراحی زیبایی شکم نیازی به برداشتن یا جابجایی بافت اطراف ناف ندارند . فیلم عمل جراحی شکم به وضوح این مراحل را نشان خواهد داد . در تامی تاک شایع ترین عارضه درد و کبودی می باشد اما خطرات آن نادر می باشد .


ریسک جراحی زیبایی شکم


در سال تعداد زیادی از افراد تحت جراحی زیبایی شکم قرار می گیرند و اگر این عمل توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی صورت گیرد نتیجه مثبت و قابل رضایت خواهد بود .
فیلم عمل جراحی شکم می تواند شما را در امر تصمیم گیری کمک کند . پس توصیه می شود قبل از اقدام به جراحی زیبایی شکم چند نمونه از فیلم های جراحی زیبایی را مشاهده کنید .


بعد از زایمان خانم ها دوست دارند به وزن ایده آل خود برسند و پوست کش آمده شکم خود را به حالت قبل برگردانند.جای نگرانی وجود ندارد که خانم ها می توانند از راه های مختلف به وزن ایده آل خود دست پیدا کنند .جراحی زیبایی شکم


نکاتی که باعث سفت شدن پوست شکم بعد از زایمان خواهد شد:


1-ورزش کردن بسیار خوب خواهدبود .خانم ها بعد اززایمان ورزش کنند که همین امر موجب سفت شدن ماهیچه ها خواهد شد . و برای سفت شدن پوست بی تاثیر نخواهد بود .
2-با استفاده از کرم های آبرسان می توانید نقش موثری در کشیدن پوست شکم بعد از زایمان باشید و در برخی موارد به جراحی زیبایی شکم نیاز نداشته باشید .
3-بعد از زایمان به بانوان توصیه می شود که از گن برای بستن شکم خود استفاده کنند و یا با استفاده از یک پارچه شکم خود را ببندند . این کار می تواند بدون نیاز به جراحی زیبایی شکم , شکم شما را به حالت اولیه برگرداند .اما توجه به این نکته لازم است که گنی که استفاده می کنید استاندارد باشد و سایز شما باشد در غیر اینصورت نتیجه عکس خواهد داد.
4-یکی دیگر از مواردی که باعث می شود باعث کالری سوزی شود شیر دادن به نوزاد خواهد بود که برای جمع شدن گوست شکم تاثیر گذار است.
5-یک دیگر از راه هایی که بدون جراحی زیبایی شکم  برای کشیدن گوست شکم می توانید انجام دهید استفاده از میوه جات و سبزیجات می باشد که با توجه به آنتی اکسیدانی که وجود دارد برای پوست مفید است .
6-مصرف آب برای کشیده و سفت شدن پوست بعد از زایمان مفید خواهد بود و منبع هیدراتاسیون می باشد و به سفت شدن پوست کمک خواهد کرد .
7-ورزش شکم نیز بدون نیاز به جراحی زیبایی شکم می تواند کمک شایانی بکند بدین صورت که به مدت یک دقیقه شکم خود را به داخل فرو ببرید و در همان حالت نگه دارید و دوباره شل کنید . همین امر موجب سفت شدن عضلات و کشیدن پوست و سفت شدن آن می شود .
راه هایی که ذکر شد می تواند جایگزین جراحی زیبایی شکم باشد .

طراحی سایت و سئو  و آنالیز سایت توسط اینتن