<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

جراحی زیبایی شکمبعد از انجام جراحی زیبایی شکم راه رفتن خود را شروع کنید زیرا باعث ک شدن تورم و تشکیل لخته های احتمالی در پاهای شما میشود. به این معنی که شما میتوانید با تشخیص دکتر خود همان روز نیز شروع به راه رفتن کنید.

شاید بهتر باشد که در اولین هفته بعد از جراحی زیبایی شکم به طور خمیده و دولا راه رفتن را شروع کنید تا از مقدار درد و ناراحتی شما کم شود. همینطور فشار زیادی به برش های جراحی زیبایی شکم نیاورید و مراقب باز شدن لبه های زخم خود باشید .

پیشنهاد میشود که در این چند روز اول بعد از انجام جراحی زیبایی شکم حداکثر 3بار پیاده روی کنید تا خطر لخته خون شما را تهدید نکند. توجه داشته باشید که به مدت 1 تا دو هفته بعد از جراحی زیبایی به هیچ عنوان رانندگی نکرده و در صورت لزوم از داروها و مسکن های خواب آور استفاده کنید.

تا مدتی که نتوانسته اید به صورت کامل تمامی حرکات را در همه جهت های شانه و بازو بدست آورید رانندگی نکنید. این امکان هست که به مدت دو هفته بعد از جراحی زیبایی شکم فرد خونریزی داشته باشد، به همین دلیل میبایست فعالیت هایی که موجب بیشتر شدن فشار خون شما میشود و همینطور استفاده کردن از داروها تا حدودی که باعث ایجاد مشکل در انعقاد خود طبیعی میشود را انجام نداده و مصرف نکنید.پیاده روی، چهار هفته بعد از انجام جراحی زیبایی شکم :شما میتوانید بعد از مدت چهار خفته فهالیت های متوسطی مثل پیاده روی را انجام دهید. همینطور نباید اجسامی سنگین تر از 2,5 – 3  کیلو را در کمتر از شش هفته بعد از جراحی زیبایی شکم بلند کنید. البته این مدن زمان میتواند با جراح شما تنظیم شود. از زور زدن و کشش روی عضله های ترمیم شده پرهیز کنید. تمرین ها و فعالیت های سنگین را به مدت شش هفته به تعویق بیاندازید. برای شروع کردن فعالیت های قلبی عروقی مثل فعالیت جنسی میبایست به بدن خود گوش داده و اگر بعد از 2 تا 3 هفته احساس راحتی کردید میتوانید آن را انجام دهید به طور معمولی زمان برگشتن به کار میان 2 تا چهار هفته بعد از انجام جراحی زیبایی شکم میباشد که جراح میتواند با توجه به وضعیت جسمی شما و کارتان مدت زمان خوبی را تخمین بزند.
 

پیشنهادهای عمومی بعد از انجام جراحی زیبایی شکم :

بعد از عمل جراحی زمان استراحت زیر سر خود چند بالش قرار داده  و بالا ببرید. روز بعد از انجام جراحی زیباییشکم راه رفتن را برحسب توانی که دارید شروع کنید. بعد از دو الی سه روز به حمام رفته و از شامپوی بتادین یا شامپوی بچه برای شستشوی خود استفاده کنید. نشانده های تورم و خون مردگی در قسمت عمل و کناره های آن بسیر طبیعی بوده و بعد از مدتی محو میشوند. در دو الی سه هفته بعد از جراحی زیبایی شکم فعالیت های بدنی شدید و بلند کردن اجسام سنگین را انجام ندهید.
جراحی زیبایی سینه


بعد از انجام جراحی زیبایی سینه و پروتز سینه باید به مدت یک هفته بعد از انجام جراحی زمان استراحت کردن شکم و کمر خم نشود تا ورم و ناراحتی های ایجاد شده برای سینه کم شود. میتوانید از یک بالش کوچک برای زیر زانوی خود استفاده کنید .


استفاده از آنتی بیوتیک ها بعد از جراحی زیبایی سینه


آنتی بیوتیک هایی دکتر برای شما تجویز که معمولا کپسول سفالکسین میباشد را هر شش ساعت یکبار مصرف کنیدو اگر فراموش کردید که سر ساعت آن را میل کنید در ساعت بعد دو تا استفاده کنیدو اینکار را پنج الی هشت روی انجام دهید در صورتی که به هر علتی مجبور شدید که استفاده از دارو را متوقف کنید، به دکتر خود اطلاع دهید تا برای شما دارویی دیگر را جایگزین کند.

همچنی میتوانید از مسکنی که دکتر برای شما تجویز کرده نیز استفاده کنید که اکثرا بروفن 400 میباشد و در سه روز اول میبایست سر ساعت باشد. و بعد از آن باید در مواقعی که درد داشته باشید استفاده شود. بیشتر بیماران احتیاجی به مصرف کردن آن بعد از پنج الی هفت روز ندارندو به غیر از استامینوفن ساده و با کدئین دار. به جز موارد ذکر شده از مسکن دیگری استفاده نکنید.
هرگز از آسپرین و یا آ اس آ ويا تركيباتي که دارای این دو دارو هستند استفاده نکنید. برای دو هفته بعد از انجام جراحی زیبایی سینه زیرا که موجب خونریزی خواهد شد.برخاستن از تخت بعد از انجام جراحی زیبایی سینه :بعد از انجام عمل جراحی میتوانید برای سه هفته و پنج روز اول جراحی زیبایی سینه بلند شده و راه بروید. اما نباید مواردی  که تپش قلب شما را افزاپیش میدهد مثل بالا رفتن سريع از پله؛ بلند كردن وزنه هاي سنگين و از این موارد را انجام دهید. بویژه در رابطه با حرکت های ناگهانی و شدید یا قوی در بازوها مراقب باشید.
اگر روشی انجام دهید که موجب درد شما شود آن فعالیت برای شما خوب نیست و باید متوقف شود.
نباید طولانی مدت خواب باشید و حرکت نکنید زیرا که موجب ایجاد آمبولی لخته میشود. با استفاده از یک بالش اضافه در یک پهلو و جا به جا شدن مناسب با طرف دیگر قادر هستید خستگی که بر اثر دراز مدت دارید را کمتر کنید.
از غذاهای پر حجم و نفاخ دوری کنید. مواضب یبوست خود باشید و به مدت هفت روز بعد از انجام جراحی زیبایی سینه از ملینهای خفیف همانند شربت هیدروکسید منیزیوم استفاده کنید. اگر دچار نفخ شدید از 20  قطره دایمتیکون به مدت هر 6 ساعت یکبار استفاده کنید
افرادی که جراحی زیبایی سینه انجام داده اند باید به مدت سه ماه از کرست استفاده کنندو استفاده از سوتین موجب ایجاد درد میشود بویژه در هفته اول به همین دلیل میبایست از سوتین بزرگ تر و نرمتز استفاده کنید تا فشار سوتین باعث جلوگیری از ترمیم زخم و صدمه جدی به سینه ها نشوید.

جراحی زیبایی سینه از مورادی میباشد که در میان مردان جایگاه خاصی دارد. آقایانی که دارای مشکل سینه هستند معمولا از بزرگ شدن سینه ها، متقارن نبودن اندازه سینه ها و یا مناسب نبودن و افتاده بودن نوک سینه ها رنج میبرند.
بزرگ بودن سینه ها یا که همان ژنیکوماستی میباشد مشکلی میباشد که اکثر مردان در وران بعد از بلوغ دچار آن مشکل میشوند. بعضی اوقات ممکن است این بزرگی کوچک ها ماندگار نیست و بعد از تمام شدن این دوره برطرف میشود. این مشکل از لحاظ اندازه و مقدار متفاوت میباشد اما اغلب به  علت شکل و قیافه موجب ادیت شدن بیماران میشود. به همین دلیل آن ها نمیتوانند لباس های تنگ پوشیده و در مراکز عمومی مثل استخرها و سالن‌های ورزشی حاضر شوند.
همچنین ممکن است این مشکل با مسائل هورمونی یا مصرف کردن بعضی داروها باشد و به همین دلیل اگر این مشکلات هورمونی برطرف شود و مصرف آن داروها برطرف میشود. اما اگر در ویزیت های قبل از عمل برطرف کردن این مشکل امکان دارد.اصولاً جهت عمل جراحی زیبایی سینه در مردان با استفاده از دو روش انجام میشود :


●جراحی با برش جراحی
● جراحی بدون برش و به کمک لیپوساکشن و یا لیزرلیپولیز

در گذشته بیشتر این بیماران با استفاده از جراحی باز و برش های مختلف عمل میشدند.  عمل جراحی که با خارج کردن نسج اضافی با باقی گذاشتن اثر زخم جراحی همراه است. اما با استفاده کردن از تکنیک‌های لیپوساکشن و لیزر لیپولیز این مورد فراهم شده  تا از سوراخ‌های خیلی کوچکی در منطقه چین زیر سینه این نسوج و چربی اضافی را خارج کرد. مهمترین موردی که در مشخص کردن روش عمل جراحی زیبایی سینه موثرند:


● میزان بزرگی سینه
● میزان شلی و افتادگی سینه
● قوام و الاستیسیته پوست
● محل، شکل و افتادگی نوک سینه


بعد از جراحی زیبایی سینه :


فرد دچار درد و کوفتگی میشود که قابل تحمل بوده و بعد از رفتن اثر بی حسی بوجود آمده اند که میتوان این درد را با دارو برطرف کرد. همینطور تورم زیاد در قسمت عمل شده هست که موجب میشود نتیجه عمل در روز های اول مشخص نباشد. توجه داشته باشید که بعد از انجام جراحی تا 6 هفته باید از گن استفاده کنید و این گن نیز مثل لباس زیر میباشد و پوشش خارجی برای بدن نیست . برای مشاهده نتیجه آخر  1 تا 4 ماه باید صبر کنید و همینطور فعالیت های بالاتنه و ورزشی را تا  1 هفته محدود کنید.

جراحی زیبایی شکم


جراحی زیبایی شکم با استفاده از روش لیزر لیپولیز، یک روش تهاجمی برای  از بین بردن چربی ها به صورت دائمی به همراه کشیدن پوست در قسمت درمان میباشد. امروزه روش لیزرلیپولیز با تکنولوژی بالاتری ارائه میشود. این عمل جراحی زیبایی شکم لیپوساکشن با استفاده از لیزر برای کسانی  میباشد که قصد دارند در منطقه هایی از بدن که از بین بردن چربی در آن ها سخت میباشد، ظاهر خوبی داشته باشند، مثل : چربی پهلو ها، بغل ران ها، شکم، ران ها، دست ها، چانه و باسن. لیزر لیپولیز دارای ابزارهای نوک تیزی مثل میباشد که امکان برداشتن چربی با جزئیات بالاتر را میدهند.

لیزر لیپولیز یک راه جایگزین برای لیپوساکشن با لرزش میباشد. لیزر لیپولیز هوشمند موجب فروپاشی غشای  سلول هاس چربی میشود و آن را به شکل یک امولسین درآورده که بعد از مدتی به راحتی بوسیله یک لوله مخصوص خارج میشوند. لیزر لیپولیز این امکان را به شما میدهد که بافت چربی را در اندازه های خیلی کوچکتر و بدون عوارض جانبی عمل های جراحی تهاجمی را از بین ببرد.افراد مناسب برای استفاده از این روش برای جراحی زیبایی شکم :در صورتی که در بدن شمت دارای چربی های اضافی میباشد که با استفاده از رژیم غذایی و ورزش درمان نمیشوند، امکان استفاده از جراحی زیبایی شکم به صورت لیزر لیپولیز را دارید. افرادی که دارای عارضه های زیر میباشند نمیتوانند از روش درمانی لیزر لیپولیز برای جراحی زیبایی شکم استفاده کنند :

1-عارضه های قلبی
2-دیابت نوع اول
3-عارضه های کلیوی
4-سرطان
5-وجود پیچ و پلاک های فلزی در ناحیه ی مورد درمان.

کلیه کسانی که میخواهند این عمل جراحی زیبایی را انجام دهند باید 18 سال تمام داشته باشند. محدودیت سینی حداقل برای انجام این جراحی امکان ندارد اما با این وجود اینکه آیا انجام این جراحی برای شما مناسب میباشد یا نه باید در جلسه مشاوره رایگان با جراح مشخص شود.


 
این عمل جراحی زیبایی شکم دردناک میباشد ؟بیشتر افراد بر این باورندکه جراحی زیبایی شکم به صورت لیزر لیپولیز و به صورت خاص، کوچک کردن بازو و با لیزر، بدون درد میباشد، اما شاید فرد سوزن سوز شدن را به صورت خفیف احساس کند که چندان ناراحت کننده نیست .  بعد از انجام این جراحی شاید در پوست خود احساس گرما کرده یا پوست قرمز شود که این موارد طبیعی میباشد و بعد جند ساعت محو خواهند شد.پس از انجام این عمل جراحی زیبایی شکم چه اتفاقی می افتد ؟بستگی به منطقه مورد درمان با لیزر لیپولیز دارد. شاد برای چند روز تا چند هفته احتیاج باشد از لباس های تنگ و چسبان استفاده کنید. همینطور تا یک هفته از فعالیت های شدید پرهیز کنید. همینطور نباید دوش های طولانی مدت بگیرید.

جراحی زیبایی سینه


نتیجه کسب شده از جراحی زیبایی سینه که معمولا پروتز، لیفت با کوچک کردن میباشند شاید با گذشت زمان تغییراتی در آن ایجاد شود که برای شما در این مقاله شرح میدهیم :تغییرات وزن:


بیشتر شدن وزن هم میتوانید موجب بزرگ شدن سینه های کوچک شده با ماموپلاستی میشود و کم شدن وژن موجب شلی و افتادگی سینه یا مشاهده شدن پروتز میشود. با اینکه این تغییرات تا 5 درصد بدن قابل اغماض میباشد اما بعد از 10 درصد قابل توجه میباشد.ترمیم زخم بعد از جراحی زیبایی سینه :علاوه بر اینکه تکنیک جراحی زیبایی سینه و مراقبت های بیمار در مشخص کردن نوع و اندازه و شکل زخم جراحی یک مورد مهم میباشد، ولی ژنتیک و موراد بیو شیمیایی گوناگونی برای ترمیم آن میتوان استفاده کرد و مشکل بد زخمی و گوشت اضافی تعدادی ازعم های جراحی زیایی سینه را با نتایج نامناسب دارد.
ژنتیک پوست : شاید تاکنون به این موضوع پی برده اید که اکثر خانم ها بعد از زایمان های پی در پی دارای پوست سینه و شکم خوبی هتسند اما افرادی هم هستند که بر اثر یک حاملگی و یا اضافه وزن چندکیلویی و لاغری متعاقب آن به ترک های پوستی شدید دچار میشوند . تفاوت این دو در این است که  مقدار ضخامت پوست و تعداد فیبرهای کلاژن و الاستین در واحد سطح که به صورت ژنتیکی برای فرد برنامه ریخته شده در نژاد ها و افراد گوناگون متغیر میباشد.
الیاف الاستین در پوست ویفه دپیدد بازگشت به وضعیت اولیه متعاقب کشش میباشند. اشخاصی کالاستین بسیاری را در پوست خود دارند امکان حامله و چاق شدن را دارند و بعد از برگشتن وزن بع سادگی به شکل اولیه سینه خود دست میابند. ولی اگر کیفیت و کمیت این الیاف الاستین مناسب نباشد و موجب افتادگی و ترک های پوستی میشود.ایجاد تغییرات هورمونی بعد از جراحی زیبایی سینه:


معمولا سینه خانو ها به علت حجم و فرم واسته به ترشح با ترشح نشدن هورمون هایی همانند مثل استروژن، پروژسترون، پرولاکتین، تستوسترون و ... می باشد و در صورت ایجاد هر اختلالی برای کم کردن با بیشتر کردن هر کداک میتواند موجب بزرگی یا کوچکی یا شل شدن سینه شود.
در آخر به این نکته میرسیم که فرد کاندید برای جراحی زیباییسینه باید دارای پوست خوب،بالانس هورمونی مناسب ،تغذیه و رژیم غذایی مناسب در بیشتر موارد کشف شده از عمل جراحی زیبایی سینه را تا حدود زیادی حفظ کند. ولی  حاملگی و شیردهی بعد از عمل ، چاقی و لاغری، رژیم غذایی شدید، مشکلات تخمدانی، یائسگی ، تمایل ژنتیکی یا فردی به گوشت اضافه و ترمیم زخم بد ، استفاده کردن لز

در جمع بندی می توان گفت : بیمار کاندید عمل جراحی زیبایی سینه به شرط وجود پوست خوب،بالانس هورمونی مناسب ،تغذیه و رژیم غذایی مناسب در اکثر موارد نتیجه بدست آمده از عمل جراحی را تا حد زیادی حفظ خواهند کرد، اما حاملگی و شیردهی بعد از عمل ، چاقی و لاغری، رژیم غذایی شدید، مشکلات تخمدانی، یائسگی ، تمایل ژنتیکی یا پروتز های بسیار بزرگ و سنگین، همه این موارد امکان دارد برای حفظ نتیجه بدست آمده از عمل مضر باشد و به تناسب شدت باعث از دست رفتن نتیجه مطلوب گردند.

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن