<link rel="stylesheet" href="/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuck_rtl.php?monid=maximenuck89" type="text/css"/>

09122967156-09392967156 info{at}lipomaticclinic.com

 


داشتن فرزند برای بسیاری از بانوان یکی از زیبا ترین تجربیات زندگی میباشد. لحظه تولد یک نوزاد نه فقط برای مادر، برای اطرافیان نیز شور و نشاطی دارد. ولی تاثیراتی که بر اندام بانوان بعد از بارداری میگذارد موجب شده تا آن ها اعتماد بنفس قبل خود را نداشته باشند. کشیده شدن پوست شکم، سینه ها، ران ها و سایر نوحی بدن در مدت بارداری موجب شل شدن و افتاده شدن پوست، ایجاد ترک های پوستی و همینطور جمع شدن موضعی چربی ها در بعضی از قسمت های بدن میشود. بعضی از بانوان برای جلوگیری از این موراد ناخوشایند قصد میکنند تا برای تناسب اندام خود بعد از زایمات جراخی زیبایی شکم را انجام دهند. در واقع آن ها میتوانند از جراحی زیبایی شکم محصوص بعد از دوران بارداری و زایمان برای بهتر شدن کیفیت پوست و رفع سلولیت استفاده کنند. هدف از انجام حراحی زیبایی شکم رفع کردن آن تاثیراتی ناخواسته بارداری بر بدن فرد میشود که با ورزش کردن و رژیم های غذایی پی در پی و داروهای گیاهی برطرف نمیشوند.


عمل جراحی زیبایی شکم برای تناسب اندام مادر بعد از زایمان


عمل تناسب بعد از زایمان کردن مادر، یک ترکیب از چندین عمل زیبایی میباشد که همه این ها برای رفع کردن نیازهای بانوان برای فرم دهی و زیبا کردن بدن بعد از بارداری و شیر دهی انجام میشود. این جراحی زیبایی برای لاغر مردن پا، سینه ها، قسمت ران ها، کوچک کردن شکم و بازو، حتی صورت نیز میشود! شرایط هر بیمار فرق میکند پس روش انجام جراحی زیبایی شکم مادر بعد از زایمان هم برای هر فرد متفاوت میباشد. جراح برای عمل جراحی تناسب اندام برای هر فرد، از نزدیک و به شکل اثرگذاری با آن ها تعامل میکند و علاوع بر ارزیابی کردن دقیق حالت آن ها به صحبت ها و مواردی که خواسته شده توجه میکند تا اطمینان حاصل کندکه با جراحی که انجام شده به کلیه مواردی که بیمار خواسته میرسد. با جلسه های مشاوره با جراح، در رابطه با کلیه روش های درمانی ممکن و جزئیات کامل برای هریک با شما سخن گفته و کمک میکنند که روش درمان صحیح را انتخاب کنید و بهترین اندامم را برای بعد از دوران بارداری و شیردهی داشته باشید.


بهترین کاندید ها برای عمل جراحی زیبایی مادر بعد از زایمان


بهترین کاندیداها، بانوانی هستند که بعد از بارداری و شیردهی به فرزند خود دارای مشکلاتی مثل شل شدگی و افتادگی پوست، ترک‌های پوستی و چربی‌های موضعی شده‌اند. کسانی که جراحی زیبایی شکم و یا هر جراحی زیبایی را انجام میدهند باید به طور کامل سلام باشند و بیماری یا اختلال سیستمی که موجب میشود ریسک عمل جراحی افزایش پیدا کنند نداشته باشند.

جراحی زیبایی سینه  


اگر سینه های بزرگ تر از حد معمول باشند موجب گذاشتن اثر منفی روحی  و جسمی و نگرانی یک زن میشود. از لحاض فیزیکی سینه های بزرگ موجب تغییر شکل و فرم شانه و همینطور گردن میشود و موجب ایجاد شدن درد پشت و گردن میشود. همینطور موجب انحراف در طرز نشستن و در موارد بسیار شدید تر مشکل تنفسی، میشود. سینه های بزرگ تر ظاهر یک خانم را تخریب میکند و موجب میشود که او غیرتقارن دیده شود و همینطور ورزش کردن را برای او دشوار میسازد. جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن سینه ها سالیانیست که در حال انجام شدن است. هدف اصلی از جراحی زیبایی سینه ها کاهش حجم و وزن آن میاشد اما زیبا شدن هم مهم میباشد.


عمل جراحی زیبایی سینه شامل موارد زیر است :


پیش از انجام جراحی زیبایی سینه با استفاده از یک قلم روی سینه ها نشانه گذاره میشود تا محل دقیق و اندازه جدید مشخص شود. بافت سینه و چربی و پوست اضافه نیز برداشته میشود و نوکس سینه و بافت های باقیمانده به محل جدی؛ بالاتر منتقل میشود. کلیه این فرایند براساس نشانه هایی که قبل از جراحی زیبایی سینه گداشته شده انجام میشود. نوک سینه ها اکثرا به صورت تقریبی در طول خط افقی بر اساس با وسط بازوی فرد روی سینه قرار میگیرد. خطی که روی آن بخیه میشود دور تا دور هاله نوک سینه و در محل جدید میباشد. این خط به صورت عمودی به طرف پایین تا زبر سینه ادامه میابد. در این قسمت براساس تکنیک مور استفاده، جای زخم شاید در این محل پایان یابد یا زمانی شاید تا خط زی سینه ادامه میابد. در آخر جراحی زیبایی سینه بستگی به مقدار برداشته شدن بافت در مدت عمل، لوله های تخلیه کننده اکثرا زیر پوست سینه کار گذاشته میشود تا هر مایع خونابه ی احتمالی که شاید بعد از عمل جراخی زیبایی سینه پدید میایند بوسیله آن خارج شوند. و در آخر پانسمان میشوند.


بعد از عمل جراحی زیبایی سینه چه اتفاقی می افتد؟


تزریق خون به صورت معمول احتیاج نیست به جز درموارد بسیار استثنایی و کم بعد از جراحی زیبایی سینه بسیار مهم میباشد که گردش خود را پاها حفظ کنید این به شما پیشنهاد میشود تا فعالانه پاها و زانوها و باسن خود را به صورت منظم حرکت دهید. در آخر بعد از جراحی زیبایی سینه به علت ورم و خون مردگی خیلی مطلوب نمیباشد و بزرگ بودن با چر.ک های احتمالی به علت همین مسئله موقتی میباشد و در هفته آتی بهتر میشود لطفا تا شش ماه جلوی آیینه ظاهر نشوید.


جراحی زیبایی شکم نیز همانند سایر جراحی های پللستیک و زیبایی دارای خطرات و عوارض احتمالی می باشد که اگر جراحی زیبایی شکم به دست پزشک با تجربه صورت گیرد می توان عوارض را تا حد امکان کاهش داد. جراحی زیبایی شکم


برخی از عوارض جراحی ابدومینوپلاستی


1-در برخی موارد جراحی بیمار ممکن است خونریزی شدید داشته باشد .
2-عفونت و تجمع مایع از دیگر عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
3-جوشگاه نامطلوب از عوارض احتمالی ابدومینوپلاستی می باشد .
4-بعد از جراحی زیبایی شکم ممکن است لخته های خونی بوجود آید .
5-در ترمیم زخم بعد از جراحی زیبایی شکم ممکن است اختلال بوجود آید .
6-برخی از بیماران ممکن است بعد از جراحی زیبایی شکم در حس پوست تغییراتی حس کنند .
7-مخاطرات در بیهوشی از عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
8-بعد از جراحی ابدومینوپلاستی تورم و کبودی طبیعی می باشد اما تغییر رنگ پوست و تورم طولانی مدت می تواند از عوارض احتمالی جراحی باشد .
9-نکروز چربی یا مرگ بافت چربی عمقی پوست از عوارض جراحی ابدومینوپلاستی می باشد .
10-شل شدن پوست و جدا شدن زخم نیز از عوارض محسوب می شود .
11-عوارض قلبی وریوی و متورم شدن پاها به مدت طولانی
12-درد طولانی مدت از عوارض جراحی زیبایی شکم می باشد .
13-در بعضی از موارد بیمار ممکن است نیاز به جراحی ابدومینوپلاستی مجدد داشته باشد .
14-آسیب عصبی
15-از نظر زیبایی ممکن است بیمار به نتیجه ایده آل نرسیده باشد و نیاز به جراحی دوباره داشته باشد .
16-در آخر ناقرینگی نیز می تواند از عوارض جراحی زیبایی شکم باشد .

 

مواردی که باید قبل از جراحی زیبایی شکم بدانید !


1-آیا جراح شما دارای دانشنامه بورد جراحی پلاستیک می باشد؟
2-آیا جراح عضو انجمن جراحان پلاستیک می باشد ؟
3-آیا جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد ؟
4-آیا دوره آموزش جراحی پلاستیک داشته یا خیر ؟
5-در رابطه با نتایج احتمالی عمل سوال بپرستید
6-سوالی در مورد اینکه آیا شما کاندیدای خوبی برای جراحی زیبای شکم هستید یا خیر ؟
از این قبیل سوالات می تواند شما را برای جراحی زیبایی شکم آماده کند .


بارداری و زایمان در خانم ها اثرات جسمانی و روانی زیادی دارد که اکثر خانم ها بعد از زایمان تغییرات زیادی خواهند کرد . جراحی زیبایی شکم
اکثر خانم ها بعد از بارداری اضافه وزن پیدا می کنند . بهترین راه حل این است که چطور می توان از شر اضافه وزن و شل شدن پوست شکم رهایی پیدا کرد و به وزن ایده آل رسید .

 

رفع شل شدن ماهیچه های شکم با استفاده از شکم بند بعد از زایمان


ماهیچه ها و پوست شکم بعد از زایمان شل خواهد شد که خانم ها می وانند بهوزن عادی برگردند اما شکم آن ها همچنان شل و پوست آویزانی دارند .
بعضی از بانوان علاوه بر شل شد پوست وو افتادگی آن خطوط استریا در اثر کشش زیاد شکم تولید خواهد شد و شکم و ناحیه اطراف آن خط خطی خواهد شد .
با ضافه وزن زیاد و یا داشتن فرند دوقلو نیز باعث کشش بیشتر در ناحیه شکم خواهد شد اما پوست شکم ب هر اندازه که بزرگ شده باشد با جراحی زیبایی شکم قابل رفع خواهد بود .
شل بودن و افتادگی شکم باعث آزار بسیاری از خانم ها شده است و خیلی دوست دارند آن را از بین ببرند . توصیه می شود ورزش و رژیم غذایی را شروع کنید و اگر به نتیجه مطلوب نرسیدید می توانید جراحی زیبایی شکم انجام دهید . توجه به این نکته لازم و ضروری است برای جراحی زیبایی شکم حداقل یکسال بعد از زایمان صبر کنید تا به وزن ثابت برسید و شیردهی به فرزندتان تمام شود . باز هم توصیه می شود ورزش خیلی می تواند به شما کمک کند .
استفاده از شکم بند بعد از زایمان به جمع شدن شکم خیلی کمک خواهد کرد . پس بهتر است بعد از زایمان از شکم بند استفاده کنید تا زودتر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید .


شکم بزرگ و افتاده مشکلات زیادی را می تواند برای شما ایجاد کند که مهمترین آن می تواند ایجاد کمردرد در فرد باشد.در برخی از موارد شکم به حدی بزرگ و برجسته است که در فعالیت های فرد نیز اختلال به وجود می آورد. جراحی زیبایی شکم
در بسیاری از موارد درازو نشست شکم فرد را سفت نمی کند و دارا ی پوست شکم و پهلوی شل می باشد و با رژیم غذایی و ورزش به نتیجه مطلوبی نرسیده است .
جراحی زیبایی شکم و یا تامی تاک (ابدومینوپلاستی)روشی مناسب می باشد که فرد بیمار می تواند از شر چربی های اضافه شکم و پوست شل رهایی یابد .به همین جهت توصیه می شود برلای داشتن اندامی زیبا و شکمی صاف بع از امتحان کردن مواردی که ذکر شد جراحی زیبایی شکم انجام دهید .


آمادگی های لازم جهت جراحی زیبایی شکم


در گام نخست انتخاب جراح مناسب یکی از اصلی ترین گام ها در جراحی زیبایی شکم می باشد .
در ابدومینوپلاستی جراح زیبایی زیر شکم را برش خواهد داد و از طریق برش چربی های اضافه شکم را خارج می کند .با دیدن فیلم عمل جراحی شکم می توانید این موضوع را بهتر درک کنید .
روش دیگر که مینی ابدومینوپلاستی که این عمل کمتر از دو ساعت به طول می انجامد .این افراد اصولا چربی ذخیره شده کمتری دارند و جراح زیبایی برای جراحی زیبایی شکم نیازی به برداشتن یا جابجایی بافت اطراف ناف ندارند . فیلم عمل جراحی شکم به وضوح این مراحل را نشان خواهد داد . در تامی تاک شایع ترین عارضه درد و کبودی می باشد اما خطرات آن نادر می باشد .


ریسک جراحی زیبایی شکم


در سال تعداد زیادی از افراد تحت جراحی زیبایی شکم قرار می گیرند و اگر این عمل توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی صورت گیرد نتیجه مثبت و قابل رضایت خواهد بود .
فیلم عمل جراحی شکم می تواند شما را در امر تصمیم گیری کمک کند . پس توصیه می شود قبل از اقدام به جراحی زیبایی شکم چند نمونه از فیلم های جراحی زیبایی را مشاهده کنید .

طراحی سایت و سئو   و آنالیز سایت  توسط اینتن